SpravodajstvoXiaomi

Výsledky testovania z AnTuTu jednoznačne hovoria, že Xiaomi Redmi K20 je najvýkonnejším smartfónom na trhu

Približne týždeň dozadu CEO spoločnosti Redmi zverejnil na sociálnej sieti Weibo status, v ktorom napísal, že ho desí skóre z AnTuTu zariadenia Xiaomi Redmi K20. Krátko na to, bol zverejnený status samotnou spoločnosťou Xiaomi (India) ďalší status, v ktorom zariadenie dostalo prívlastok „zabijak“ vlajkových lodí. Xiaomi tak u fanúšikov vyvolalo veľké očakávania.

Xiaomi Redmi K20 bude kráľom výkonnosti

Dnes, na sociálnej sieti Weibo, Lu Weibing (CEO Redmi) uverejnil ďalší status, ktorý vysvetľuje jeho poznámku, že je „vystrašený“ dosiahnutým skóre z AnTuTu. V rámci statusu totiž uverejnil print screen obrazovky smartfónu, ktorá poukazuje na skóre presahujúce 450 000 bodov.

Xiaomi Rekmi K20 AnTutu vykon
Zdroj: Weibo (Lu Weibing)

Len pre porovnanie, priemerné skóre zariadenie Xiaomi Mi 9 je približne 370 000 bodov.

Smartfón Redmi K20 by mal ponúknuť okrem nadpriemerného výkonnú, 6,39″ AMOLED displej so vstavaným skenerom odtlačkov prstov aj 48MP kameru, doplnenú o 8MP širokouhlý snímač a 16MP teleobjektív. Batéria zariadenia by mala mať kapacitu 4000mAh.

Z hľadiska ceny momentálne však nevieme čo smartfón bude stáť. Na druhej strane však treba povedať, že Redmi sa sústreďuje primárne na cenovo dostupné zariadenia a inak by to nemalo byť ani v tomto prípade.

Mimochodom, spoločnosť Xiaomi už tento piatok predstaví ďalší smartfón, konkrétne model Xiaomi Redmi Note 7S.

Zdroj: Weibo

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close