SpravodajstvoXiaomi

Poznáme oficiálne meno vlajkovej lode Redmi! Volá sa K20, Lu Weibing zároveň vysvetľuje symboliku názvu

Tak jako sme Vám včera iniciovali, že spoločnosť Xiaomi Redmi v priebehu dnešného dňa odhalí oficiálne meno pripravovanej vlajkovej lode, tak sa aj stalo. Informuje o tom portál Gizchina.com.

Redmi K20, zabijak vlajkových lodí

Na oficiálnom Weibo účte spoločnosti Redmi sa objavil rozsiahli status, v ktorom spoločnosť zverejnila oficiálny názov jedného z najočakávanejších smartfónov nadchádzajúcich dní a týždňov – Redmi K20!

Xiaomi Redmi K20
Zdroj: Weibo via Gizchina.com

Ak sa pýtate čo má symbolizovať písmeno „K“, tak máme pre vás vysvetlenie priamo od riaditeľa spoločnosti. CEO, Lu Weibing ho vysvetľuje slovami:

„Séria K je zabijak (pozn. redakcie: v Angličtine Killer) vlajkový lodí od Redmi, a veľké K je skratka pre „Killer““. Bohužiaľ však už nedovysvetlil prívlastok „20“.

Očakávane špecifikácie

Od zariadenia Redmi K20 mnohí očakávajú len to najlepšie a pravdepodobne to aj dostanú. Zariadenie má totiž ponúknuť veľký 6,39“ AMOLED displej so skenerom odtlačkov prstov v displeji. Dopĺňať ho má 48MP kamera Sony a batéria s kapacitou 4000mAh. Čerešničkou na torte má byť pop-up selfie kamera. Ostatné špecifikácie spoločnosť Redmi úspešne drží zahalené pod rúškom tajomstva.

Zdroj: via Gizchina.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close