SpravodajstvoXiaomi

Poznáme oficiálne meno vlajkovej lode Redmi! Volá sa K20, Lu Weibing zároveň vysvetľuje symboliku názvu

Tak jako sme Vám včera iniciovali, že spoločnosť Xiaomi Redmi v priebehu dnešného dňa odhalí oficiálne meno pripravovanej vlajkovej lode, tak sa aj stalo. Informuje o tom portál Gizchina.com.

Redmi K20, zabijak vlajkových lodí

Na oficiálnom Weibo účte spoločnosti Redmi sa objavil rozsiahli status, v ktorom spoločnosť zverejnila oficiálny názov jedného z najočakávanejších smartfónov nadchádzajúcich dní a týždňov – Redmi K20!

Xiaomi Redmi K20
Zdroj: Weibo via Gizchina.com

Ak sa pýtate čo má symbolizovať písmeno „K“, tak máme pre vás vysvetlenie priamo od riaditeľa spoločnosti. CEO, Lu Weibing ho vysvetľuje slovami:

„Séria K je zabijak (pozn. redakcie: v Angličtine Killer) vlajkový lodí od Redmi, a veľké K je skratka pre „Killer““. Bohužiaľ však už nedovysvetlil prívlastok „20“.

Očakávane špecifikácie

Od zariadenia Redmi K20 mnohí očakávajú len to najlepšie a pravdepodobne to aj dostanú. Zariadenie má totiž ponúknuť veľký 6,39“ AMOLED displej so skenerom odtlačkov prstov v displeji. Dopĺňať ho má 48MP kamera Sony a batéria s kapacitou 4000mAh. Čerešničkou na torte má byť pop-up selfie kamera. Ostatné špecifikácie spoločnosť Redmi úspešne drží zahalené pod rúškom tajomstva.

Zdroj: via Gizchina.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Lu Weibing Redmi Redmi K20

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close