Pracovné ponuky
SpravodajstvoXiaomi

CEO Redmi: „skóre z AnTuTu pripravovanej vlajkovej lodi ma desí“

Pripravovaná vlajková loď spoločnosti Xiaomi Redmi sa pomaly, ale isto blíži. Spolu so skracujúcim termínom oficiálneho predstavenia zariadenia sa na povrch dostávajú nové a nové informácie. Napríklad, jedna z posledných sa týka oficiálneho názvu zariadenia –  Xiaomi Redmi K20.

Skóre z AnTuTu má desí

Najnovšie, CEO spoločnosti Redmi uverejnil na sociálnej sieti Weibo status, v ktorom na margo novej vlajkovej lodi píše:

Lu Weibing status Weibo vykon Redmi K20
Zdroj: Weibo via Gizchina.com

 „…celkové skóre ma desí…“

Len pre zaujímavosť, zariadenia s procesorom Qualcomm Snapdragon 855, ktoré sa v pravidelných intervaloch objavujú v testovaniach AnTuTu objavujú dosahujú skóre približne 380 000 bodov, pričom v prípade optimalizácie je možné bez väčších problémov preskočiť hranicu 400 000 bodov. V nadväznosti na výzvu riaditeľa materskej spoločnosti Xiaomi, a na status uverejnený CEO Redmi možno predpokladať, že skóre zariadenia presiahne magickú 400 000 hranicu.

V každom prípade, reálne výsledky z testovania uvidíme pravdepodobne už v najbližších dňoch. Očakáva sa totiž, že spoločnosť Redmi predstaví svoju vlajkovú loď ešte v priebehu tohto mesiaca.

Zdroj: via Gizchina.com

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Xiaomi Xiaomi Redmi Xiaomi Redmi K20

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close