SpravodajstvoXiaomi

CEO Redmi: „skóre z AnTuTu pripravovanej vlajkovej lodi ma desí“

Pripravovaná vlajková loď spoločnosti Xiaomi Redmi sa pomaly, ale isto blíži. Spolu so skracujúcim termínom oficiálneho predstavenia zariadenia sa na povrch dostávajú nové a nové informácie. Napríklad, jedna z posledných sa týka oficiálneho názvu zariadenia –  Xiaomi Redmi K20.

Skóre z AnTuTu má desí

Najnovšie, CEO spoločnosti Redmi uverejnil na sociálnej sieti Weibo status, v ktorom na margo novej vlajkovej lodi píše:

Zdroj: Weibo via Gizchina.com

 „…celkové skóre ma desí…“

Len pre zaujímavosť, zariadenia s procesorom Qualcomm Snapdragon 855, ktoré sa v pravidelných intervaloch objavujú v testovaniach AnTuTu objavujú dosahujú skóre približne 380 000 bodov, pričom v prípade optimalizácie je možné bez väčších problémov preskočiť hranicu 400 000 bodov. V nadväznosti na výzvu riaditeľa materskej spoločnosti Xiaomi, a na status uverejnený CEO Redmi možno predpokladať, že skóre zariadenia presiahne magickú 400 000 hranicu.

V každom prípade, reálne výsledky z testovania uvidíme pravdepodobne už v najbližších dňoch. Očakáva sa totiž, že spoločnosť Redmi predstaví svoju vlajkovú loď ešte v priebehu tohto mesiaca.

Zdroj: via Gizchina.com

 

Dostávajte tie najlepšie a najnovšie informácie z VoSveteit.sk

Odoslaním e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.

Tip pre vás  Xiaomi potvrdzuje vybrané špecifikácie ešte nepredstaveného zariadenia Redmi K20. Máme sa na čo tešiť
Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close