SpravodajstvoTECHNOLÓGIE

Šialené! Stále viac ľudí si objednáva elektromobil Tesla Cybertruck. Musk oznámil ďalší míľnik

Futuristický pickup z dielne Tesly hlási ďalší rekord. Jeho predobjednávky pribúdajú raketovou rýchlosťou

Mysleli ste si, že nový futuristický pickup Tesla Cybertruck sa zaradí medzi menej „lákavé“ vozidlá od amerického výrobcu elektromobilov? Ak áno, tieto čísla vám určite otvoria oči.

Rýchly štart a ešte rýchlejší priebeh

Ako sme už informovali prednedávnom, nový Cybertruck prekonal hranicu 145 tisíc predobjednávok iba po pár hodinách po jeho predstavení, no nikto by nečakal, že predobjednávky budú prichádzať raketovou rýchlosťou aj naďalej.

Najnovšie čísla priamo od generálneho riaditeľa spoločnosti Tesla, Elona Muska, naznačujú, že Tesla Cybertruck bude jednoznačne najžiadanejšie vozidlo z výrobne americkej automobilky. Musk len 25.11. informoval, že predobjednávky presiahli hranicu 200 tisíc objednávok, no správa z ďalšieho dňa prekvapila ešte viac. Elon v ďalšom tweete informoval o prekročení hranice 250 tisíc predobjednávok, čo je naozaj neuveriteľné číslo.

Veľký otáznik však momentálne visí nad tým, ako bude Tesla stíhať vyrábať všetky svoje modely. Ľudia po celom svete už napäto čakajú na Model Y, ktorý by sa mal dostať do premávky už na jeseň budúceho roku. Za Modelom Y sa zase automobilka plánuje pustiť práve do veľkej výroby nového Cybertrucku, no je otázne, či vôbec Tesla očakávala taký obrovský počet predobjednávok. Samozrejme, stále treba počítať s tým, že veľké množstvo záujemcov si svoju voľbu môže ešte rozmyslieť, keďže na predobjednanie vozidla stačilo zaplatiť vratnú zálohu vo výške iba 100 dolárov.

Na záver prikladáme video, kde Tesla Cybertruck prezentuje svoju neuveriteľnú silu.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close
Pracovné ponuky