SpravodajstvoXiaomi

Koniec reklamám v Xiaomi telefónoch? V MIUI nadstavbe pribudne “one-click” tlačidlo, s ktorým ich vypnete

V smartfónov Xiaomi bude menej reklám. V najnovšej BETA verzii nadstavby MIUI 10 sa objavilo “one-click” tlačidlo, ktorým je možné obmedziť reklamy.

V smartfónoch od spoločnosti Xiaomi bude už čoskoro menej reklám, ktoré trápia hlavne používateľov, ktorí majú zakúpené smartfóny z iných distribúcií, ako je európska. Na známom portáli xda-developer sa objavila informácia, že spoločnosť Xiaomi už čoskoro zapracuje možnosť ich vypnutia v rámci natívnych aplikácií.

Koniec reklám v aplikáciach od Xiaomi? Áno

Nadstavba MIUI je veľmi populárnou, a to hlavne vďaka intuitívnemu rozhraniu a dodatočným funkciám, ktoré ponúka. Mnohí používatelia Xiaomi smartfónov spoločnosti však vyčítajú reklamy, veľa reklám, ktoré nie len že sú otravné, ale nie sú ani estetickými. Prvé výraznejšie ohlasy na množstvo reklám sa začali ozývať v priebehu minulého roka, Xiaomi vtedy prisľúbilo, že s tým dačo spraví. V najnovšej testovej verzii nadstavby MIUI sa objavilo tlačidlo, ktoré umožňuje vypnutie reklám v systémových aplikáciach.

MIUI moznost vypnutia reklam
Via xda-developers.com

Spoločnosť Xiaomi už viackrát obhajovala existenciu reklám vo svojich zariadeniach tým, že ponúka dostupné zariadenia s lákavou cenou. Zisky spoločnosti z predaja smartfónov totiž predstavujú len 5%, a vďaka reklamám sa spoločnosti darí získavať dodatočné príjmy, ktoré nie len ďalej investuje do vývoja, ale zároveň sa im vďaka tomu darí držať ceny smartfónov čo najnižšie.

Mimochodom, pri tejto príležitosti by sme Vám radi dali do pozornosti jeden z našich starších článkov, v rámci ktorého sme sa venovali návodu, ako je možné vypnúť reklamy v MIUI nadstavbe.

Vypnite si reklamy zobrazované v smartfónoch Xiaomi s nadstavbou MIUI

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close
Pracovné ponuky