SpravodajstvoXiaomi

Spoločnosť Xiaomi vytvorila video, v ktorom ukazuje dosiahnuté úspechy za uplynulý rok

Rok 2018 bol z viacerých uhlov pohľadu zvláštnym. Celosvetovo trh so smartfónmi zaznamenal pokles, ale viacero technologických gigantov, najmä z Číny ako sú Xiaomi, Huawei, Oppo či Vivo rástli doteraz najviac v histórii.

Rok 2018 bol najúspešnejším od vzniku spoločnosti

Spoločnosť Xiaomi si pre nás pripravila minútové video, v ktorom sa s nami podelila o dosiahnuté za uplynulý rok.

Video, ktoré nájdete na zdrojovom odkaze začína eventom IPO, ktorý odkazoval na vznik spoločnosti Xiaomi v roku 2010 a následne na vstup na burzu cenných papierov. Po tomto krátkom entré vo videu uvidíte niekoľko produktov, ktoré boli predstavené v tomto roku. Napríklad smartfón Xiaomi Mi 8, robotický vysávač, bicykel, bezdrôtové nabíjačky a ďalšie.

Xiaomi vstup na burzu
Zdroj: Weibo.com

Video zároveň v druhej polovici odkazuje ako na nový rok 2019 tak aj na sľub, v ktorom spoločnosť sa zaviazala, že bude udržiavať aj naďalej len 5% profitabilný zisk na predajoch hardwaru.

Xiaomi vstup slub 5% zisku
Zdroj: Weibo.com

Čo môžeme očakávať v roku 2019?

Rok 2019 bude v podaní spoločnosti určite zaujímavým. Dnes vieme o viacerých projektoch spoločnosti, na ktorých Xiaomi pracuje. Napríklad o smartfóne so 48-megapixelovou kamerou, špekuluje sa aj o skladacom smartfóne a ďalších projektoch.

Zdroj: XiaomiToday.com, Weibo (VIDEO)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Tagy
Rok 2018 Úspechy Xiaomi

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi najväčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close