SpravodajstvoZariadenia

Huawei Honor 20 sa zjavil v Benchmark testoch. Potvrdené sú tak viaceré špecifikácie, vrátane prémiového procesora Kirin 980

Po tom, ako nedávno druhý najväčší výrobca smartfónov na svete, spoločnosť Huawei predstavila vlajkovú loď, Huawei P30, tak prichádza čas aj pre pod značku Honor. Portál Gizmochina.com poukázal na zariadenie zariadenie „HONOR YAL-AL00“, ktore sa objavila vo výsledkoch Master Lu Benchmark.  Mnohí mu podľa špecifikácií a výkonnostných výsledkov dávajú prívlastok Honor 20.

Honor 20 master lu
Via Gizmochina.com

Podľa Master Lu Benchmark sa máme na čo tešiť. Podľa špecifikácií vyššie totiž spoločnosť Huawei prinesie skutočne výkonné zariadenie, ktoré bude poháňané vlajkovým procesorom Kirin 980 (vyrobeným 7nm procesom) a operačnou pamäťou o veľkosti 8GB RAM. Bohužiaľ však chýba informácia o GPU. V každom prípade, dosiahnuté skóre 338,924 bodov je úctyhodné, a bezpochyby zariadenie katapultuje medzi najvýkonnejšie zariadenia na trhu.

Zdroj: Gizmochina.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close