HuaweiSpravodajstvo

Huawei P30 Pro získava prestížne ocenenie „Najlepší foto smartfón roku 2019“

Spoločnosť Huawei niekoľko týždňov dozadu predstavila high-end smartfón Huawei P30 Pro, ktorý podľa DxOMARK získal 112 bodov, vďaka čomu sa zaradil na prvú priečku vo svete foto mobilov.

P30 Pro získava prestížny titul

Huawei P30 Pro získal prestížne ocenenie od TIPA World Awards 2019, organizácie združujúcej 28 popredných fotografických časopisov z 15 krajín na 5 kontinentoch.

“Huawei spoločne s firmou Leica znovu posúva limity inteligentného fotografovania a umožňuje užívateľom zachytávať fotografie a natáčať videá vo fantastickej kvalite,..“, hovorí Thomas Gerwens, predseda asociácie TIPA.

Changzhi Li, viceprezident mobilnej divízie Huawei Consumer Business Group na margo ocenenia povedal:

„Huawei sa už niekoľko rokov zameriava na maximálny zážitok z fotografovania. Radi by sme poďakovali TIPA za ocenenie našej najnovšej vlajkovej lode. Huawei P30 Pro, vybavený štvoricou objektívov, prepisuje pravidlá fotografovania. Vďaka množstvu inovácií – vrátane revolučného poľa farebných filtrov RYYB či extrémneho päťnásobného optického zoomu – nový top model posúva limity toho, čo je možné zachytiť smartfónom. Tieto pokročilé technológie dávajú používateľom väčšiu slobodu a podnecujú k zachyteniu najzaujímavejších momentov ich života,…“.

Zdroj: Tlačová správa

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Tip pre vás  Facebook rázne zakročil voči Huawei. Aplikácie od Facebooku už nemôžu byť predinštalované na zariadenach od čínskeho výrobcu

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close