Pracovné ponuky
Spravodajstvo

Facebook by mohol byť farebnejším. Pozrite sa, ako by mohli vyzerať profily používateľov

Spoločnosť sa k funkcii zatiaľ nevyjadrila

Facebook v poslednej dobe vcelku zintenzívnil práce na svojich mobilných aplikáciách vrátane prinášanie rôznych funkcií a noviniek. Nie tak dávno sme mohli napríklad čítať o službe Facebook Gaming, testovaní nových transparentnejších prvkov pri správe fanúšikovských stránok, mohli sme vidieť pripravované náhľady Tmavej témy a podobne. Facebook zjavne týmito novinkami nekončí. Portál Pocketnow.com poukazuje na nové zistenia reverznej inžinierky Jane Manchun Wong, ktorá poodhalila nové farebné možnosti zobrazovania profilu používateľa.

Viac farieb

Reverzná inžinierka Manchun Wong pred niekoľkým týždňami poukázala na nové možnosti zmeny pozadia profilu na sociálnej sieti Facebook, a dnes poukazuje na ďalšie zmeny, ktoré medzičasom nastali. Funkcia, ktorú sa jej podarilo v aplikácii Facebooku spojazdniť, funguje na tom princípe, že z profilovej fotografie extrahuje farby, na základe ktorých vygeneruje pozadie profilu. Ako by to malo vyzerať v praxi, sa môžete pozrieť nižšie.

Funkcia je aktuálne vo vývoji a my len môžeme odhadovať kedy bude oficiálne sprístupnená. Môžeme však očakávať, že Facebook ju postupne začne v uvoľňovať pre prvých BETA testerov v najbližších týždňoch a neskôr v priebehu roka by mohla byť teoreticky uvoľnená pre širokú verejnosť. Spoločnosť Facebook sa podľa slov Wongovej k danej funkcionalite zatiaľ nevyjadrila.

Ako sa Vám páči táto funkcia, uvítali by ste ju? Dajte nám nižšie v komentároch vedieť Váš názor.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close