APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Pozrite sa, ako by mohol vyzerať tmavý režim pre Facebook aplikáciu. Páči sa Vám?

Tmavý režim by mohol byť v skutočnosti tmavošedým

Hoci tmavý režim sa už objavil v desktopovej verzii sociálnej siete Facebook, tak tá mobilná na neho stále ešte čaká (mimochodom tmavý režim je už dostupný pre aplikáciu Facebook Lite). Portál 9to5mac.com poukazuje na niekoľko snímok obrazovky pre iPhone zariadenia, ktoré zachytávajú tmavý režim v plnej paráde.

Tmavý režim pre aplikáciu Facebook

Ako môžete vidieť nižšie, tak „tmavý režim“ nebude v skutočnosti tmavým, ako je to v prípade Instagram aplikácie alebo Messenger aplikácie, kde je čiernym. Rozhranie by malo byť sfarbené do tmavošedej farby.

Facebook-app-dark-mode-iOS
Zdroj: 9to5mac.com

Podľa dostupných informácií používateľ bude mať možnosť ako manuálneho prepínania farebnosti rozhrania, tak aj automatického. Portál ďalej píše, že stále nie sú dostupné informácie o tom, kedy spoločnosť Facebook plánuje začať s aktívnym rozširovaním tejto funkcie naprieč používateľmi. Druhým dychom však dodáva, že by sa tak mohlo stať teoreticky kedykoľvek.

Zdroj portálu ďalej dodáva, že Facebook testuje aktuálne viacero tmavých režimov. Inými slovami, teda nakoniec sa môžeme dočkať aj čisto čierneho prevedenia. Na druhej strane treba dodať, že obdobný  dizajn v rovnakom farebnom prevedení sa dostal na povrch ešte v priebehu marca. Inými slovami, je možné, že sa pozeráme už na finálny vzhľad rozhrania tmavého režimu pre Facebook.

Čo si myslíte o aktuálne dostupných náhľadov. Uvítali by ste tmavý režim, ako môžeme vidieť vyššie?

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close