HuaweiSpravodajstvo

Ešte nepredstavený Huawei Mate 30 Pro sa objavil vo videu. Takto bude vyzerať!

Vieme ako bude vyzerať smartfón Huawei Mate 30 Pro, ktorý sa objavil v krátkom unboxing videu, a to len 2 dni pred oficiálnym predstavením.

Dva dni pred oficiálnym predstavením novej produktovej rady smartfónov Mate 30 sa objavilo na internete video, ktoré zachytáva unboxing zariadenia Mate 30 Pro. Na tému upozorňuje portál Huaweicentral.com.

Video nižšie odhaľuje, že Mate 30 Pro bude vybavený technológiou SuperSensing, s ktorou sme sa mohli po prvýkrát stretnúť v prípade smartfónu P30 a P30 Pro. Vďaka tejto technológií je kamera schopná zachytiť o 40% viac svetla. Túto technológiu používatelia ocenia počas večerného fotenia.

Podľa dostupných informácií, Huawei Mate 30 Pro ponúkne 4 kamery, z čoho dve budú disponovať rozlíšením 40-megapixelov. Doplnené by mali byť o 8-megapixelový teleobjektív a 3D kameru určenú na snímanie hĺbky záberu.

Ďalej, smartfón by mal byť poháňaný procesorom Kirin 990 a  batériou s kapacitou 4 500mAh s podporou rýchleho nabíjania do 40W (pozn. redakcie: v prípade bezdrôtového nabíjania do 27W). Okrem toho by mal byť smartfón vybavený najnovšou verziou  Androidu 10 v kombinácii s nadstavbou EMUI 10.

Predstavenie novej produktovej rady smartfónov sa bude konať 19. septembra v nemeckom meste Mníchov.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close
Pracovné ponuky