SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi začalo s testovaním Androidu 11 na ďalších smartfónoch. Je medzi nimi aj váš?

Ide o populárnu modelovú radu zariadení

Posledné dni priniesli viacero veľkých softwarových aktualizácií pre telefóny spoločnosti Xiaomi. Bohužiaľ však mnohé z nich sú zatiaľ dostupný len pre čínsky trh. Ide napríklad o novú verziu nadstavby MIUI 12.2, ktorá je založená na Androide 11. Dostupnou je pre modely smartfónov Mi 10, Mi 10 Pro a Redmi K30 Pro (resp. Poco F2 Pro) s čínskou verziou ROM. Druhým dychom však treba dodať, že aktualizácia by mala byť v dohľadnej dobe dostupnou aj pre globálny trh. Očakáva sa, že by sa tak mohlo stať na prelome decembra a januára.

Najnovšie správy, na ktoré poukazuje portál xiaomiadictos.com hovoria, že Xiaomi začalo s interným testovaním Androidu 11 pre produktovú radu smartfónov Note 8, ktorá patrí medzi jednu z najpopulárnejších rád telefónov spoločnosti.

Konkrétne, spoločnosť mala započať testovanie najnovšej verzie Androidu na zariadeniach Note 8, Note 8T a Note 8 Pro. Môžeme tak očakávať, že v priebehu nasledujúcich týždňov až mesiacov by mohla byť nová verzia Androidu 11 dostupnou v rámci verejného BETA programu. Pre širokú verejnosť, by mohla byť aktualizáciu dostupnou ešte v prvej polovici roka.

Aktualizácia s Androidom 11 by mala byť na konci dňa uvoľnenou pre modely smartfónov nižšie.

android-11-redmi-note8
Zdroj: Telegram (Xiaomi & MIUI News)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close