fbpx
SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi už zajtra odhalí novú nadstavbu MIUI 12.5

Xiaomi zajtra okrem zariadenia Mi 11 odhalí aj novú nadstavbu MIUI 12.5

Zajtrajší deň bude pre spoločnosť Xiaomi veľkým. Okrem toho, že má v pláne predstaviť prvý smartfónov na svete s procesorom Sapadragon 888, Mi 11, tak svetu ukáže aj novú nadstavbu MIUI 12.5.

Nadstavba MIUI 12.5 bude už čoskoro realitou

Portál Gizchina.com poukazuje na jeden z najnovších statusov zo sociálnej sieti Weibo, v ktorom spoločnosti Xiaomi odkazuje na novú nadstavbu MIUI 12.5. Podľa publikovaného plagátu, nadstavba bude predstavená už v priebehu zajtrajšieho dňa, teda 28.12.2020 o 19:30 miestneho času.

xiaomi Mi 12.5 nadstavba
Zdroj: Xiaomi (Weibo)

Okrem samotného zoznamu podporovaných zariadení, očakáva sa, že Xiaomi odprezentuje aj viacero nových funkcionalít, o ktorých sa v posledných mesiacoch šuškalo.

Medzi očakávane zmeny, ktoré by mala priniesť nová verzia nadstavby, patrí napríklad funkcia vytvárania PDF dokumentov zo súborov uložených v galérii alebo z obrázkov. Ďalej, očakávajú sa nové animácie a redizajn niektorých vstavaných aplikácií, nové nastavenia a funkcie pre aplikáciu fotoaparátu, zmeny v notifikáciách, úprava rozhrania ovládania hlasitosti vrátane nových animácií, a ďalšie.

V každom prípade, doposiaľ na povrch okolo novej nadstavby vo všeobecnosti vyplávalo vcelku málo informácií. O to viac bude zaujímavejšia zajtrajšia konferencia.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close