fbpx
SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Mi 11 – iba dva dni pred predstavením boli odhalené ďalšie zásadné informácie, ako aj reklamné plagáty

Nadchádzajúca vlajková séria od čínskej spoločnosti Xiaomi bude oficiálne predstavená už 28. decembra 2020.

Predstavenie nových vlajkových smartfónov zo série Mi 11 od spoločnosti Xiaomi je už naozaj za rohom, čo má za následok zvýšené množstvo uniknutých informácii na internete a sociálnych sieťach. Počas včerajšieho dňa sa toho objavilo pomerne dosť. Poďme si teda spoločne prezrieť, aké ďalšie informácie vieme o nadchádzajúcej sérii Xiaomi Mi 11.

Nasledovanie spoločnosti Apple nie je vylúčené

Nový Xiaomi Mi 11 by podľa všetkého mohol prísť bez príslušného nabíjacieho adaptéru v predajnom balení. Na tento možný scenár upozornil známy zahraničný leaker Digital Chat Station, ktorý na svojich sociálnych sieťach fotografiu predajných balení smartfónov Xiaomi Mi 11 a iPhone 12. Práve spomínaný iPhone 12 vo svojom balení neobsahuje nabíjací adaptér, čím sa jeho balenie značne zmenšilo. I keď je obal smartfónu Mi 11 oproti predchodcom jednoznačne tenší, stále je výrazne hrubší ako práve iPhone 12. Pochopiteľne, ide iba o špekuláciu, ktorá nie je založená na oficiálne dostupných informáciách.

xiaomi mi 11 predajne balenie
Zdroj: Digital Chat Station

Prvé reklamné plagáty sú na svete

Ako informoval portál Gizchina.com, krátko pred predstavením sa na internete objavili aj prvé reklamné plagáty promujúce práve sériu Mi 11 od Xiaomi. Reklamné plagáty však toho príliš veľa neodhaľujú, keďže netradične vyzerajúci fotoaparát a celkovo dizajn zadnej strany zariadenia už nebol veľkým tajomstvom. Plagáty však zároveň odhaľujú vzhľad až 4 farebných variantov.

Nové ochranné sklo

Poslednou zásadnou odhalenou novinkou má byť nový typ ochranného skla od spoločnosti Corning. Technologicky najvyspelejšie krycie sklo s označením Gorilla Glass Victus od spoločnosti Corning by malo debutovať práve v smartfónoch zo série Mi 11. V poradí už 7. generácia krycieho skla typu Gorilla od tohto výrobcu príde s doposiaľ najsilnejšími špecifikáciami. Sklo by malo vydržať zaťaženie viac ako 100 kg, pričom štandardom je zhruba 20 kg. Poskočila aj „praktickejšia“ výdrž skla. Samotný CEO Xiaomi odhalil, že nové krycie sklo má dvojnásobne lepšiu odolnosť voči poškriabaniu a až 1,5-násobne vyššiu odolnosť voči pádu.

xiaomi mi 11 corning gorilla glass victus
Zdroj: Gizchina

Nová vlajková séria Xiaom Mi 11 bude oficiálne predstavená už v pondelok 28. decembra 2020. Všetky doposiaľ známe informácie o tejto sérii nájdeš na našom webe.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close