SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi predstavuje inteligentnú chladničku, ktorú môžete ovládať smartfónom

Xiaomi bezpochyby patrí medzi výrobcov, ktorých môžeme označiť ako inovatívnymi. Dokazuje nám na dennej báze. Naposledy sme mohli byť svedkami inteligentného príslušenstva k bicyklom, napríklad zámku či kompresora. Najnovší produkt z produktovej línie Xiaomi Yunmi nájdeme v kuchyni. Informoval o tom portá Xiaomimagazine.com.

Xiaomi Yunmi chladnička s 21“ displejom

Xiaomi Yunmi je inteligentná chladnička, ktorá na prvý pohľad zaujme hlavne veľkým 21“ displejom s FULL HD rozlíšením. Displej slúži primárne ako centrum „zábavy“. Môžete na ňom pozerať ako recepty, tak aj rôzne videá, napríklad filmy. Nechýba samozrejme ani možnosť prispôsobenia, aby zobrazovala vami požadované informácie, či podpora WiFi.

Xiaomi Yunmi chladnicka (2)
Zdroj: xiaomimagazine.com

Chladničku možno spárovať so smartfónom, ktorý rozširuje jej funkcionalitu. Napríklad, môžete prostredníctvom telefónu nastaviť teplotu pre vybrané komory/časti ukladacieho priestoru. Chladnička zároveň podporuje viacero inteligentných hlasových povelov. Napríklad môžete zapnúť svetlo, prepnúť ju do TV módu a podobne. Avšak bohužiaľ, funkcia hlasových povelov je dostupná len v domácej Čínštine.

Xiaomi Yunmi chladnicka aplikacia
Zdroj: xiaomimagazine.com

Rozmery chladničky sú 1780 mm x 636 mm x 836 mm. Poskytuje tak dostatok úložného priestoru, ktorý sa pretavuje do 450 + 273 + 177 litrového priestoru. Jej hlučnosť je len 38dB. Do predaja by sa mala dostať v auguste.

Zdroj: xiaomimagazine.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close