Pracovné ponuky
SpravodajstvoTIP REDAKCIEXiaomi

Novo predstavený inteligentný zámok na bicykel od Xiaomi sa objavil v predaji. Oplatí sa podľa Vás?

Portfólia spoločnosti Xiaomi sa rozrastá raketovým tempom. Len pred niekoľkými dňami bolo obohatené o ďalší zaujímavý kúsok z produktovej línie Xiaomi Youpin – inteligentný zámok na bicykel.

Xiaomi inteligentný zámok na bicykel

Za inteligentným zámkom od Xiaomi stojí spoločnosť AreoX, ktorá si dala s ním skutočne záležať. Okrem unikátneho dizajnu totiž ponúka aj niekoľko aditívnych vlastností. Tou najzaujímavejšou je však odomykanie prostredníctvom skenera odtlačkov prstov.

Xiaomi youpin inteligentny zamok na bicykel_2
Zdroj: produktová fotografia

Xiaomi uvádza, že reakčná rýchlosť skenera odtlačkov prstov je 0,5 sekundy. Čerešničkou na torte je neuveriteľne nízka chybovosť. Xiaomi sa chváli, že chybovosť skenera je menej ako 0,001%. Inými slovami pri 1000 odmoknutiach by ste sa s chybovosťou mali stretnúť maximálne 1-krát.

Samozrejmosťou je, že tento zámok je vyhotovený s nehrdzavejúceho kovu, ktorý nie len že je odolný voči vode či nečistotám ako je prach (IP65 certifikácia), ale dokáže odolať 14 tonovému zaťaženiu.

Xiaomi youpin inteligentny zamok na bicykel_3
Zdroj: produktová fotografia

Aktuálne, medzi prvými obchodmi, ktoré začali listovať tento produkt je e-shop GearBet.com, ktorý ponúka doručenie aj na Slovensko či Česko. Čerešničkou na torte je zľavový kupón „321XVOIE“, s ktorým môžete ušetriť pár €. PS: v prípade ak Vás zaujal tak nezabudnite využiť dopravu EU Priority Line, ktorá je zadarmo a zároveň vďaka nej  sa vyhnete ďalším poplatkom.

Smart Fingerprint Waterproof U-lock from Xiaomi youpin

Vráťme sa však späť ku zámku. Kapacita batérie je 260mAh, ktorá by mohli mnohých vystrašiť. V skutočnosti však na jedno nabitie ponúka 3000 odomknutí, resp. zamknutí. Rozmery zámku sú v zamknutom stave 130m x 32,2mm x 224,8mm.

Zdroj: vlastný

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Xiaomi Xiaomi Youpin Zámok na bicykel

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close