SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi: „Je čas na Xiaomi Mi 9T Pro“. Poznáme dátum oficiálneho predstavenia

Spoločnosť Xiaomi oficiálne ohlásila dostupnosť smartfónu Xiaomi Mi 9T Pro. V Európe bude predstavený už čoskoro.

Na toto sme dlho čakali! Spoločnosť Xiaomi oficiálne ohlásila dostupnosť zariadenia Xiaomi Mi 9T Pro. Upozorňuje na to portál gsmarena.com.

Xiaomi Mi 9T Pro bude predstavený už čoskoro

Portál sa odvoláva na zverejnený status lokálnou pobočkou Xiaomi v  Holandsku, ktorá odkryla oficiálný dátum predstavenia zariadenia Xiaomi Mi 9T Pro v Európe, ktorý je naplánovaný na 20. augusta, teda v najbližší utorok.

Xiaomi Mi 9T Pro oficialny datum predstavenia v Europe
Via Gsmarena.com

Smartfón by mal byť predstavený pre krajiny Beneluxu (Belgicko, Holandsko a Luxembursko), ako  však býva u  spoločnosti zvykom, zariadenie bude s veľkou pravdepodobnosťou v krátkej nadväznosti na predstavenie dostupné aj pre ďalšie regióny.

Pred niekoľkými dňami obehla internet správa, že holandský e-shop začal listovať smartfóv v  predpredaji. Popis zariadenia odhalil, že sa jedná o vernú kópiu zariadenia Redmi K20 Pro čo sa aj očakávalo. Zároveň e-shop odhalil cenu smartfónu. V prípade 6GB/64GB verzie zariadenia by cena mala byť 429€, 6GB/128GB verzia smartfónu bude stáť 479€.

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Xiaomi Mi 9 Xiaomi Mi 9T Pro

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi najväčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close