fbpx
SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Mi 9T Pro sa objavil v predpredaji

Smartfón Xiaomi Mi 9T Pro sa objavil v predpredaji v ďalšom e-shope. Tentokrát sa však jedná o európsky obchod.

O  smartfóne Xiaomi Mi 9T Pro sa v posledných mesiacoch popísalo toho veľa, a to hlavne po oficiálnom odhalení zariadenia Xiaomi Mi 9T. Jeden z posledných reportov, ktorý sme Vám priniesli hovoril o tom, že sa zariadenia objavilo v predpredaji v známom zahraničnom obchode Geekbuying.com, telefón sa však doteraz nezačal ešte predávať, a to aj napriek tomu, že ho obchod aj naďalej listuje.

Xiaomi Mi 9T Pro sa objavil v  ďalšom e-shope

Najnovšie smartfón začal listovať ďalší e-shop, konkrétne, holandský obchod belsimpel.nl. Na tému upozorňuje zahraničný portál GSMArena.com.

Xiaomi Mi 9T Pro sa objavil v predaji (1)
Zdroj: Vosveteit.sk

Podľa uverejnených špecifikácií sa jedná o  vernú kópiu zariadenia Redmi K20 Pro. Len pre pripomenutie, hlavným rozdielom oproti K20 verzii je typ použitého procesora. Pro verzia zariadenia totiž disponuje procesorom Qualcomm Snadpragon 855,  zatiaľ čo  K20 má procesor Snapdragon 730. Ako  je cítiť tento rozdiel v praxi si môžete  pozrieť v tomto článku.

Model Mi 9T Pro sa môže ďalej pochváliť 48MP hlavným fotoaparátom, 8MP teleobjektívom  a 13MP ultra širokouhlým objektívom. Nechýba samozrejme ani vysúvacia 20MP selfie kamera.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close