Spravodajstvo

Xiaomi Black Shark 2 Pro bol prekonaný. Najvýkonnejším smartfónom je Meizu 16s Pro

Xiaomi Black Shark 2 Pro, oficiálne najvýkonnejší smartfón na trhu bol prekonaný zariadením Meizu 16s Pro, ktoré v AnTuTu dosiahlo skóre 460 tisíc bodov.

Koncom minulého mesiaca sa objavili výsledky AnTuTu testovania smartfónu Xiaomi Black Shark 2 Pro, ktoré jednoznačne smartfón posunuli na vrchol výkonnostnej tabuľky. V  tom čase sme písali, že sa Vám z dosiahnutého skóre zatočí hlava. Nuž, to sme ešte nevedeli, že spoločnosť Meizu so svojim zariadením 16s Pro predbehne smartfón Black Shark 2 Pro.

Najvýkonnejším smartfónom je Meizu 16s Pro

V  rámci testovania AnTuTu sa v priebehu dnešného dňa objavilo zariadenia „m1973“ od spoločnosti Meizu. Zjavne ide ešte o oficiálne nepredstavený smartfón Meizu 16s Pro. Zariadenie dosiahlo výsledok 464 tisíc bodov.

Podľa výsledkov, zariadenie disponuje procesorom Qualcomm Snapdragon 855 Plus, ktorý dopĺňa 6GB RAM so 128GB úložným priestorom a  grafický čip Adreno 640.

Len pre zaujímavosť, Xiaomi Black Shark 2 Pro dosiahol výsledok 406 tisíc bodov. V  prípade zariadenia Meizu 16s Pro je výsledok nie len „kozmetickým“ upgradom, ale skutočným výkonnostným posunom vpred.

Ostáva nám už len čakať na oficiálne predstavenie smartfónu, ktoré by sa malo udiať 28. augusta, aby dosiahnutý výsledok bol aj formálne potvrdený.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close