SpravodajstvoXiaomi

Prvý benchmarkový test pripravovaného Xiaomi Black Shark 2 Pro je na svete! Z tých čísel sa vám zatočí hlava

Herná novinka z dielne čínskeho Xiaomi bude určite atakovať popredné priečky testov

Spoločnosť Xiaomi by mala v najbližších týždňoch predstaviť úplnú hernú novinku s označením Xiaomi Black Shark 2 Pro. Nový smartfón má nadviazať na úspech tohtoročného modelu Black Shark 2, ktorý je poháňaný špičkovým procesorom Snapdragon 855. To však Xiaomi nepostačuje a výkonnostný level chce posunúť ešte vyššie. Dokázať by to mal nový procesor Snapdragon 855 Plus od Qualcommu, ktorého grafický výkon poskočil výrazne vpred.

Prvý bechmarkový test

xiaomi black shark 2 pro antutu_opt
Zdroj: Weibo

I keď sme doposiaľ netušili, o aký presný výkonnostný rozdiel pôjde, najnovšie zverejnené čísla hovoria úplne za všetko. Prvé benchmarkové testy, zverejnené na sociálnej sieti Weibo, dokazujú, že novinka bude úplná výkonnostná beštia.

V benchmarkovom teste AnTuTu zatiaľ figuruje smartfón pod označením BlackShark DLT-A0, no je takmer isté, že sa jedná o práve spomínaný Xiaomi Black Shark 2 Pro. Keď sa pozrieme na čísla, môžme povedať, že o výkonnostný nárast sa postaral najmä pretaktovaný grafický procesor Adreno 640, ako aj 12GB RAM. Skóre CPU sa oproti predchodcovi zvýšilo iba o 3,3%, zatiaľ čo skóre GPU narástlo o 14,7% a skóre pamäte tiež o úctyhodných 11,7%.

xiaomi black shark 2 pro benchmark
Zdroj: Weibo

Bližšie informácie o pripravovanom hernom smartfóne Xiaomi Black Shark 2 Pro nájdeš na našom webe.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close