SpravodajstvoXiaomi

Vlajková loď od Xiaomi Redmi je na spadnutie. Riaditeľ Redmi hovorí: „…môžete upustiť od vašich predstáv…“

Spoločnosť Redmi potom ako sa osamotnila od spoločnosti Xiaomi urobila vo svete mobilných telefónov celkom veľký humbug. Predstavila zariadenie Redmi Note 7 a krátko nato zariadenie Redmi Note 7 Pro. Zariadenia sú zaujímavé z viacerých uhľov pohľadu, ale tou ich „naj“ vlastnosťou je fotoaparát, ktorýv cenovej kategórii okolo 200€ jednoducho nemá obdobu. Neskôr CEO spoločnosti Redmi rozvíril diskusiu o vlajkovej lodi s procesorom Qualcomm Snapdragon 855, ktorému mnohí dávajú predčasne prívlastok „najdostupnejší“. O zariadení sme v skutočnosti toho moc nepočuli, okrem niekoľkých neoverených informácií.

Vlajková loď Redmi je na ceste

Najnovšie, CEO spoločnosti Redmi, Lu Weibing, v spojitosti s očakávanou vlajkovou loďou, od ktorej mnohí očakávajú high-end špecifikácie v kombinácií s dostupnou cenou povedal:

„…môžete upustiť od vašich predstáv…“

Týmito slovami dal jasne najavo, že vlajková loď od spoločnosti Redmi je na ceste. Otázkou je teda nie či bude, ale kedy. Možno však predpokladať, že sa tak stane už čoskoro.

Dávnejšie, CEO spoločnosti zdôrazňoval, že v ich prípade, pomer cena:výkon nebude nikdy výpovednou hodnotou. Doslova povedal:

„…Nikdy sme si nemyslíme, že spotrebná elektronika je luxus. Nikdy nepoužívame cenu na definovanie kvality našich výrobkov…“

Zdroj: via Gizmochona.com

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close