SpravodajstvoXiaomi

Na videu sa objavilo mysteriózne zariadenie Redmi s tromi kamerami. Pozeráme sa na novú vlajkovú loď?

V posledný týždňoch sme mohli o zariadeniach Redmi čítať vo zvýšenej miere. Dôvodom je úspech spoločnosti na indickom trhu, kde predaje zariadení Redmi Note 7 a Redmi Noze 7 Pro prekonali 1 milión predaných zariadení necelý mesiac od oficiálneho spustenia predaja.

Mysteriózne zariadenie Redmi

Najnovšie, spoločnosť Redmi opäť raz zapĺňa plátky médií. Tentokrát však v spojitosti s očakávaným vlajkový zariadením s procesorom Snapdragon 855. Na serveroch Youtube sa totiž objavilo video, na ktorom je údajne zachytený smartfón od spoločnosti Redmi s procesorom Snapdragon 855. Upozornil na ňho portál Slashleaks.com, ktorý stojí aj za publikovaním samotného videa.

Portál Slashleaks.com videom rozvíril hlbšiu debatu o pripravovanom zariadení. Nie tak dávno sa do obehu totiž dostala informácia týkajúca sa zariadenia Redmi Pro 2 s plným displejom kde predná selfie kamera bola vyriešená vyskakovacím mechanizmom. Zariadenie vo videu vyššie zas disponuje výrezom v tvare kruhu, kde je schovaná predná kamera. Ďalším zaujímavým aspektom je, že zariadenie na videu vyššie disponuje skenerom odtlačkov prstov umiestneným v zadnej stene zariadenie, a nie v displeji.

Preto nastáva otázka ako o validite aktuálne dostupných informácií tak aj o tom, či Redmi nepracuje nie na jednom, ale hneď na dvoch zariadeniach.

Zdroj: via Slasleaks.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Redmi Vlajková loď Xiaomi

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close