ŠPEKULÁCIESpravodajstvoXiaomi

Na videu sa objavilo mysteriózne zariadenie Redmi s tromi kamerami. Pozeráme sa na novú vlajkovú loď?

V posledný týždňoch sme mohli o zariadeniach Redmi čítať vo zvýšenej miere. Dôvodom je úspech spoločnosti na indickom trhu, kde predaje zariadení Redmi Note 7 a Redmi Noze 7 Pro prekonali 1 milión predaných zariadení necelý mesiac od oficiálneho spustenia predaja.

Mysteriózne zariadenie Redmi

Najnovšie, spoločnosť Redmi opäť raz zapĺňa plátky médií. Tentokrát však v spojitosti s očakávaným vlajkový zariadením s procesorom Snapdragon 855. Na serveroch Youtube sa totiž objavilo video, na ktorom je údajne zachytený smartfón od spoločnosti Redmi s procesorom Snapdragon 855. Upozornil na ňho portál Slashleaks.com, ktorý stojí aj za publikovaním samotného videa.

Portál Slashleaks.com videom rozvíril hlbšiu debatu o pripravovanom zariadení. Nie tak dávno sa do obehu totiž dostala informácia týkajúca sa zariadenia Redmi Pro 2 s plným displejom kde predná selfie kamera bola vyriešená vyskakovacím mechanizmom. Zariadenie vo videu vyššie zas disponuje výrezom v tvare kruhu, kde je schovaná predná kamera. Ďalším zaujímavým aspektom je, že zariadenie na videu vyššie disponuje skenerom odtlačkov prstov umiestneným v zadnej stene zariadenie, a nie v displeji.

Preto nastáva otázka ako o validite aktuálne dostupných informácií tak aj o tom, či Redmi nepracuje nie na jednom, ale hneď na dvoch zariadeniach.

Zdroj: via Slasleaks.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close