APLIKÁCIE A HRYNávody

Vďaka tejto aplikácii môžete priniesť widgety počasia z Androidu 12 do akéhokoľvek smartfónu: Ktorý si vyberiete?

Nastavte dizajn vášho smartfónu podľa Androidu 12 a použite tieto widgety. Vaša domovská obrazovka nikdy nebola taká svieža.

Operačný systém Android 12 pomaly prichádza do prvých smartfónov a verejnosti by mal byť prístupný v prvých modeloch už koncom tohto roka. Napriek tomu sa už teraz na verejnosť dostávajú prvky z tejto verzie operačného systému, ktorý prinesie nový atraktívny dizajn s názvom Material You. Ak sa vám teda páči dizajn rozhrania nového Androidu 12, sledujte pozorne. Okrem widgetov pre hodiny z najnovšej verzie Androidu si dnes môžete stiahnuť i widgety pre počasie vďaka aplikácii voľne dostupnej v Obchode Play. Tak čo, idete na to?

Nainštalujte si widgety pre počasie z Androidu 12 i do vášho smartfónu

Nezáleží na tom, na akej verzii systému v súčasnosti bežíte. Šikovní developeri aplikácií sa dnes chytajú každej možnosti a už dnes môžete svoj smartfón obohatiť o lákavé widgety pre počasie. Aplikácia s názvom Android 12 Weather ponúka niekoľko možností pre tmavú i svetlú tému smartfónu a navyše je k dispozícii i niekoľko prémiových tém už za 0,99€. Aplikáciu si stiahnete voľne z Obchodu Play.

Android 12 Weather Widgets
Android 12 Weather Widgets

Ako si tieto úpravy domovskej obrazovky spustiť?

Ak už máte nainštalovanú aplikáciu, postačí vám nastaviť si vašu polohu, prípadne aplikácii povoliť prístup k vašej polohe prostredníctvom GPS. Potom už je tu pre vás k dispozícii aplikácia s voľnými i platenými widgetmi pripravená na používanie. Len si vyberte, ktorý widget sa vám páči najviac, klepnite naň a následne ho nájdete na vašej domovskej obrazovke.

Výber widgetov je len na vás a ak skombinujete viaceré aplikácie pre dizajn z Androidu 12, nikto nespozná, na akej verzii Androidu v skutočnosti bežíte. Sme si istí, že takýchto aplikácií bude čoraz viac a úprava vášho smartfónu podľa nového dizajnu Material You bude už čoskoro dostupná pre akýkoľvek model bez rozdielu vo verzii systému Android.

Páčia sa vám widgety pre počasie z nového systému Android 12? A ktorý prvok z dizajnu s názvom Material You vás oslovil najviac? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close