ANDROIDAPLIKÁCIE A HRYNávody

Pomocou tejto aplikácie môžete dostať do svojho smartfónu widget hodín z Androidu 12. Idete skúsiť?

Pozrite sa, ako si môžete v starších verziách Androidu nastaviť widget hodín z Androidu 12.

Spoločnosť Google ešte začiatkom mája predstavila nový Android 12 v BETA zostavení pre širokú verejnosť. V súčasnosti si ho môžu potenciálni záujemcovia vyskúšať naprieč viacerými modelmi smartfónov. Treba však dodať, že stále ide len o testovú verziu pripravovaného Androidu. Predstavenie novej verzie Androidu, odhliadnuc od nových funkcií, sa nieslo aj v duchu zmien vo vzhľade operačného systému. Tie priniesli okrem iného sadu nových widgetov, ktoré sú nielen viac intuitívne, ale zároveň sú aj viac dizajnovo prívetivé.

Medzičasom viacero vývojárov Android aplikácií prinieslo rôzne aplikácie, ktoré napodobňujú vzhľad pripravovaného Androidu 12. Jednu z nich by sme vám chceli dať teraz do povedomia.

Táto aplikácia je schopnou vierohodne napodobniť vzhľad widgetu hodín z Androidu 12

Dovoľte nám dať vám do pozornosti aplikáciu Android 12 Clock Widgets, ktorá je schopnou vierohodne napodobniť vzhľad widgetu hodín z Androidu 12. Aplikácia je dostupná v obchode bezodplatne a rovnako ponúka za príplatok aj prémiové funkcie, ktoré však nie sú nevyhnutnými pre riadne fungovanie widgetu.

Android 12 Clock Widgets
Android 12 Clock Widgets
Developer: Mohamed Ibrahem
Price: Free+

Najlepšie na tejto aplikácii je, že nepotrebuje žiaden ďalší software, aby ste boli schopný nastaviť si wdiget hodín. Vo všeobecnosti funguje veľmi jednoducho a dokonca ju po nainštalovaní nemusíte ani otvoriť. Potom, ako ju stiahnete, tak je potrebné podržať plochu obrazovky smartfónu rovnako, ako keď chcete pridať widget. Následne si vyhľadajte v ponuke Android 12 Clock a zvoľte vami požadovaný vzhľad hodín, ktorý chcete umiestniť na domovskej obrazovke.

V samotnej ponuke nájdete celkovo takmer 10 widgetov hodín z Androidu 12, ktoré si môžete nastaviť na domovskú obrazovku. Následne už len stačí podržať jeden z widgetov a pripevniť ho na obrazovku smartfónu. V prípade, ak si zakúpite prémiovú verziu aplikácie, tak vám pribudnú ďalšie možnosti úpravy vzhľadu widgetu.

Pevne veríme, že tip na aplikáciu sa vám páčil a že ju budete hlavne aktívne využívať.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close