ANDROIDAPLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Tmavý režim pre Facebook by mohol byť už čoskoro realitou. Pozrite si najnovšie náhľady

Pozrite si nové náhľady tmavého režimu aplikácie Facebook vrátane ďalších pripravovaných funkcií

Facebook už dlhšiu dobu pracuje na prinesení tmavého režimu pre ich hlavnú mobilnú aplikáciu. Hoci viacero aplikácií vrátane Lite aplikácie sociálnej siete už disponujú týmto režim, tak to zatiaľ nie je prípad hlavnej mobilnej aplikácie, ktorá je najrozšírenejšou. To by sa však mohlo v dohľadnej dobe zmeniť. Informuje o tom 9to5Google, ktorý zdieľaj niekoľko nových náhľadov tmavého režimu.

Tmavý režim je na spadnutie

Ako môžete vidieť v náhľadoch nižšie, tak tmavý režim sa nesie v podobnom duchu ako to je v prípade desktopovej verzie Facebooku. Rozhranie je stmavené do silno šedej, kde sa Facebook „hrá“ s rôznymi odtieňmi.  Nižšie si môžete pozrieť náhľady z rôznych častí aplikácie.

Portál ďalej poukazuje na ďalšie funkcie, ktoré pre nás sociálna sieť chystá. Konkrétne upozorňuje na možnosť sledovanie priebehu COVID-19 vo vybraných regiónoch sveta vrátane miest. Funkcia bude však najprv pravdepodobne primárne dostupnou naprieč Amerikou a neskôr v ostatných regiónoch. Okrem toho by aplikácia mala ponúkať aj štatistické dáta naprieč celým svetom.

facebook koronavirus tracker
Zdroj: 9to5google.com

„Čas na Facebooku“

Ďalšia funkcia, na ktorú 9to5Google upozorňuje je „Time on Facebook“ funkcia. Teda čas strávený na Facebooku. Podľa popisu funkcie by mala slúžiť na sledovanie aktivity používateľov v mobilnej aplikácii, ktoré budú prístupné používateľom. Okrem toho by funkcia mala priniesť režim „Quiet Mode“, teda režim kedy nebude používateľ rušený rôznymi notifikáciami či upozorneniami.

V súčasnosti nie je oficiálne známa informácia, kedy by sa funkcie vyššie mali dostať do obehu. Môžeme však očakávať, že je to otázka týždňov.

Ktoré funkcie z vyššie menovaných by ste uvítali čo najskôr? Dajte nám v komentároch nižšie vedieť. 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close