APLIKÁCIE A HRYNávodySpravodajstvo

Tmavý režim v aplikácii Facebook Lite je dostupný už aj pre Slovákov. Takto si ho zapnete

Facebook umožňuje zapnutie Tmavého režimu v najnovšej verzii aplikácie Facebook Lite. Urobiť tak môžete prostredníctvom nastavení aplikácie.

Tmavá téma je jednou z funkcií, ktorú žiadajú mnohí používatelia naprieč viacerými populárnymi aplikáciami. Hoci Android 10 priniesol natívnu podporu Tmavého režimu, tak jeho využiteľnosť nie 100%. Dôvodom je, že mnohí vývojári musia túto funkciu  implementovať do svojich aplikácií. Inými slovami, kým sa „nerozhýbu“ vývojári, tak okrem rozhrania systému Tmavý režim v aplikáciách nerozbeháte.

Približne mesiac dozadu sme mohli čítať, že verzia aplikácie WhatsApp BETA dostala podporu Tmavého režimu. V týchto dňoch sa tak udialo aj s  aplikáciou Facebook Lite. Ide o odľahčenú verziu originálnej aplikácie Facebook, ktorá má mimochodom v sebe vstavaného aj správcu správ, teda Messenger.

Proces aktivovania Tmavého režimu je veľmi jednoduchým. Všetko čo preto musíte urobiť, je mať najnovšiu verziu  aplikácie 186.0.0.11.119 (urobiť tak môžete prostredníctvom odkazu nižšie), a následne prostredníctvom nastavení aplikácie prepnúť Svetlý režim na Tmavý režim (otvorte si ponuku Menu a zrolujte ju do spodnej časti. Tam nájdete možnosť prepnutie režimu).

Facebook Lite_Tmavy_rezim_3
Zdroj: Vosveteit.sk
Facebook Lite
Facebook Lite
Developer: Facebook
Price: Free

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close
Pracovné ponuky