SpravodajstvoXiaomi

Tak toto nevymyslíš! Xiaomi otvorilo „obchod na kolesách“

Xiaomi opäť raz prekvapuje. Otvorilo mobilný obchod na kolesách

Keď príde reč na spoločnosť Xiaomi, tak mnohých z nás automaticky napadnú kvalitné smartfóny za dobrú cenu, či elektrické kolobežky, slúchadlá, fitness náramky a ďalšia dostupná elektronika. Ešte v máju minulého roka spoločnosť prekvapila automatom na telefóny. Išlo o takzvaný Xiaomi Mi Express. Spoločnosť v spojitosti so spustením predaja zariadení prostredníctvom automatov povedala, že chce byť „bližšie ku zákazníkov“.

Xiaomi automat na telefonXiaomi automat na telefon
Via Phonearena.com

Najnovšie opäť raz Xiaomi zapĺňa plátky viacerých médií. Tentokrát je dôvodom obdobný projekt – je ním mobilná predajňa. Na tému upozorňuje portál xiaomiadictos.com.

Xiaomi chce predávať svoje zariadenia aj v odľahlých regiónoch krajiny

Obchod „na kolesách“ samozrejme nečakajte v našom regióne. Ide o mobilný obchod, ktorý bude kolovať ulicami Indie. Spoločnosť si od toho sľubuje, že bude schopná obslúžiť zákazníkov aj v takých odľahlých regiónoch krajiny, v rámci ktorých nemá kamenné obchody. 

Xiaomi obchod na kolesach_2
Zdroj: xiaomiadictos.com

„Vďaka použitiu plne vybaveného nákladného vozidla budú môcť indickí obyvatelia využívať výhody nákupu v obchode Mi Store v oblastiach, kde ešte nie je žiadny z týchto oficiálnych obchodov, a budú si môcť kúpiť smartfóny, drobnú elektroniku a pod.“ píše portál Xiaomiadictors.com, ktorý upozorňuje na spustenie predaja produktov prostredníctvom mobilnej predajne.

Okrem samotných smartfónoch spoločnosť plánuje touto cestou predávať aj ďalšiu elektroniku.

Čo hovoríte na takýto spôsob predaja smartfónov a ďalšej elektroniky, uvítali by ste ju aj vo vašom regióne?

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close