SpravodajstvoXiaomi

Bizardný nápad od Xiaomi: telefóny chce predávať ako „kávu z automatu“. Má šancu na úspech?

Spoločnosť Xiaomi vie bez pochyby zaujať širokú verejnosť. Väčšinou sa im to podarí nejakým zaujímavým telefónom, gadgetom či niečím podobným. Najnovší „kúsok“, ktorý zaplnil plátky desiatok médií je však úplne z iného súdku – chce ponúkať  telefóny z automatov. Informuje o tom portál gsmarena.com.

Xiaomi Mi Express. Automat na telefóny

Spoločnosť Xiaomi dnes oznámila smelé plány, ktoré sa chystá zrealizovať v rámci Indie – chce predávať smartóny z automatov. Jedná sa o skutočne netradičný spôsob ako sa dostať k zákazníkovi čo najbližšie, ale na druhej strane, prečo nie?

Via gsmarena.com

Xiaomi plánuje roztrúsiť automaty naprieč celou krajinou. Mali by sa nachádzať na frekventovaných miestach ako sú autobusové, vlakové a ďalšie stanice. Xiaomi si od toho sľubuje, že zníži tak náklady na prevádzku obchodov čo sa nakoniec pretaví do ešte lacnejších zariadení. Zároveň spoločnosť dodáva, že ovládanie týchto automatov bude veľmi jednoduché, a zvládne to viac menej každý záujemca o smartfón bez dodatočnej pomoci.

Zdroj: gsmarena.com

Dostávajte tie najlepšie a najnovšie informácie z VoSveteit.sk

Odoslaním e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.

Tip pre vás  Samsung Galaxy Fold by sa už čoskoro mohol vrátiť do predaja. Kórejčania vyriešili problém s možným poškodením displeja
Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close