SpravodajstvoZariadenia

Samsung o pár dní pravdepodobne predstaví smartfón s „celým“ displejom bez výrezov

Samsung už dlhšiu dobu je vedúcou spoločnosťou v segmente smartfónov strednej triedy, avšak pomaly, ale isto dobieha konkurencia, a to najme čínske spoločnosti ako Huawei či Xiaomi. „Tajným“ trumfom spoločnosti by mali byť zariadenia Samsung Galaxy A40, A50 a A90, ktoré by mali byť predstavené už čoskoro, píše portál MSPowerusers.com.

V posledných dňoch a týždňoch sme mohli byť svedkami viacerých reportov. Napríklad o tom, že Galaxy A90 by mohol dostať do vienka vyskakovaciu kameru. S veľkou pravdepodobnosťou sa tak podľa všetkého aj stane. Totiž na oficiálnej Twitter stránke spoločnosti sa objavil status, v ktorom je vidno „plný“ displej bez výrezov.

Zo statusu logicky vyplýva, že spoločnosť musela kameru schovať buď pod displej alebo do rámu. Prvú možnosť môžeme s veľkou pravdepodobnosťou vylúčiť. A to z dôvodu, že viceprezident spoločnosti len nedávno povedal, že v súčasnosti takouto technológiou nedisponujú.

„Nemyslím si, (pozn. redakcie: celoobrazový displej bez výrezov) že by to nebolo možné v nasledujúcom roku až dvoch, technológie sa môžu posunúť tak dopredu, že bod kde je kamera sa stane neviditeľným, bez toho, aby ovplyvnili funkčnosť v žiadnom smere,…“.

Na základe slov viceprezidenta spoločnosti z pred 2 týždňov možno usudzovať, že kamera bude schovaná v ráme telefónu.

Očakáva sa, že spoločnosť Samsung novú radu telefónov Samsung Galaxy A predstaví 10. apríla v Bangkoku.

Zdroj: VoSveteIt.sk, Samsung (Twitter), MSPowerusers.com, úvodný obrázok: Screenshot (Samsung / Twitter)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Samsung Samsung Galaxy A

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close