SpravodajstvoZariadenia

Uniknuté informácie o Samsungu Galaxy S10 X naznačujú, že sa bude jednať o revolučné zariadenie, ktoré neprinesie len „kozmetické“ zmeny

Pomaly, ale isto sa dostávajú na povrch nové a nové informácie týkajúce sa zariadení z produktovej rady S10 z kuchyne spoločnosti Samsung. Niet sa čo diviť. V rámci produktovej línie totiž nájdeme jeden z najočakávanejších smartfónov tohto roka – Samsungu Galaxy S10. Jedná sa o vlajkovú loď najväčšieho predajcu smartfónov na svete.

Posledné správy, ktoré sa dostali na verejnosť hovorili o oficiálnom predstavení zariadenia, ktoré je naplánované na 20. februára. Mnoho ďalších informácií o zariadení zostalo však zahalených pod rúškom tajomstva.

Najnovšie správy, ktoré sa v spojitosti s produktovou radou Galaxy S10 dostali na povrch sa týkajúce prémiového zariadenia vo verzii X.

Poznáme kľúčové špecifikácie zariadenia Samsung Galaxy S10 X

Najnovšie správy potvrdzujú viaceré špekulácie. Napríklad to, že zariadenie ponúkne podporu 5G technológie. Okrem toho sa hovorí o 6.7“ Super Amoled displeji so vstavaným skenerom odtlačkov prstov. Zároveň sa spomína aj 1TB úložný priestor a až 10GB RAM.

Ďalšie správy hovoria o 6-kamerách z čoho dve by sme mali nájsť na prednej strane zariadenia. Spomína sa aj svojpomocne vyvinutý procesor Exynos 5100 či veľká 5000mAh batéria. Nemali by chýbať ani ďalšie funkcie, napríklad „Life Pattern“ mód, ktorý využíva pokročilú AI technológiu, ktorá by mala zvýšiť komfort práce so zariadením na základe predošlého používania zariadenia.

Zdroj: Phonedog.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close