fbpx
SpravodajstvoZariadenia

Poznáme oficiálny termín predstavenia Samsungu Galaxy S10. Príde skôr ako sa čakalo!

Samsung Galaxy 10 je jeden z najočakávanejších smartfónov tohto roka. Niet sa čomu čudovať, jedná sa totiž o nástupcu súčasnej vlajkovej lodi spoločnosti. Približne takto mesiac dozadu sa dostali na verejnosť viaceré informácie, napríklad to, že smartfón príde v 3 verziách ako aj predpokladaný dátum predstavenia, ktorý mal byť 8. marca. Mnohých však potešíme, bude to skôr.

Samsung Galaxy S10 bude predstavený už vo februári

Spoločnosť Samsung prostredníctvom svojho oficiálneho Twitter účtu oznámila dátum predstavenia zariadenia, ktorý nie je 8. marca, ale 20. februára. Smartfón bude tak predstavený o 3 týždne skôr ako sa predpokladalo.

Podľa viacerých špekulácií by smartfón Samsung Galaxy 10 mal byť prelomový z viacerých uhlov pohľadu. Okrem „výkonnostnej aktualizácie“ by sme mali dočkať napríklad podpory 5G technológie, skeneru odtlačkov prstov v displeji a podobne.

Zdroj: vlastný via Twitter, úvodný obrázok: Youtube

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close