SamsungSpravodajstvo

Samsung Galaxy Note 10+: Pozrite si najnovšie fotografie zariadenia, ktoré sa dostali do obehu

Známy lekader Ice Universe priniesol ďalšie fotografie zariadenia Samsung Galaxy Note 10+. Tentokrát však vo vysokom rozlíšení.

S  blížiacim sa termínom oficiálneho predstavenia zariadenia Samsung Galaxy Note 10+ sa na povrch dostávajú ďalšie a ďalšie správy. Naposledy sme Vás upozornili na správy hovoriace o podpore rýchleho nabíjania do 45W  (pozn. redakcie: podporu rýchleho nabíjania do 45W bude mať iba Plus verzia zariadenia) či na prvé reálne fotografie smartfónu.

Najnovšie známy leaker hovoriaci si Ice Universe prišiel s fotografiami vo vysokom rozlíšení, na ktorých je zachytený smartfón Samsung Galaxy Note 10+.

Okrem fotografií vyššie sa na internete objavili aj ďalšie zábery zariadenia, ktoré priniesol redaktor portálu AllAboutSamsung.de.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close