SamsungSpravodajstvo

Pozrite si reálne fotografie Samsungu Galaxy Note 10+

Známy portál xda-developers.com priniesol report, v rámci ktorého uverejnil reálne fotografie zariadenia Samsung Galaxy Note 10+

Pár dní dozadu obehla internet správa týkajúc sa ceny zariadenia Samsung Galaxy Note 10+. Najnovšie, známy portál xda-developers.com priniesol report odvolávajúc sa na FFC certifikáciu zariadenia (pozn. redakcie: The Federal Communications Commission), kde poukazuje na vzhľad smartfónu.

Fotografie, ktoré portál uverejnil poukazujú na to, že modelová rada Galaxy Note 10 bude dodávaná s  displejmi, ktoré budú takmer dokonalo vypĺňať prednú stenu zariadenia. Z fotografií ďalej plynie, že Samsung sa odvrátil od klasických výrezov, minimálne v prípade vlajkových lodí, kde namiesto neho aplikoval výrez priamo v displeji, do ktorého schoval kameru. Nad výrezom nájdeme ešte reproduktor.

Samsung Galaxy Note 10_FFC fotografie
Zdroj: xda-developers.com

Z  obrázkov je ďalej vidno, že zariadenie ponúkne trojicu kamier. Spoločnosť zároveň upustila od nie najslávnejšieho tlačidla „Bixby“ (pozn. redakcie: Bixby je hlasová asistentka) a 3,5 jacku pre slúchadlá. Ostatné ovládacie prvky zostali umiestnené v ľavej stene zariadenia. S výnimkou skeneru odtlačkov prstov, ktorý sa očakáva, že bude umiestnený v displeji zariadenia, tak ako v prípade série smartfónov Galaxy S10. Rozmery zariadenia podľa certifikácie sú: 162,5mm x 77,6mm.

Samsung Galaxy Note 10_1
Zdroj: xda-developers.com

Pokiaľ ide o  konektivity, tak zariadenie podporuje dvojpásmové Wi-Fi, vrátane podpory Wi-Fi 6 (v štandarde 802.11ax), Bluetooth 5.0, rovnako aj LTE, avšak absentuje 5G modem. Druhým dychom však treba dodať, že v rámci certifikácie je ešte druhý model zariadenia. Inými slovami, 5G technológia sa možno „vráti“ späť do špecifikácií.

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Tagy
Galaxy Note 10 Samsung Samsung Galaxy Note 10

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi najväčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close