Pracovné ponuky
AppleSpravodajstvo

Rian Johnson, režisér filmu Star Wars vychvaľuje kameru smartfónu iPhone 11 Pro

Rian Johnson, režisér filmu Star Wars nakrútil krátky film pomocou smartfónu iPhone 11 Pro. Zároveň pochválil jej kvalitu. Povedal o nej, že je výnimočná.

Spoločnosť Apple 11. septembra predstavila nové vlajkové smartfóny iPhone 11  určené pre tento rok. Jednou z hlavných inovácií, ktoré Apple spomínal bola kamera smartfónov. V prípade Pro verzie, smartfón dostal 3-šošovky (12-megapixelový ultraširoký snímač s ohniskovou vzdialenosťou 26-mm, 12-megapixelový ultra širokohulý snímač s 13-mm ohniskovou vzdialenosťou a tele objektív s ohniskovou vzdialenosťou 52-mm).

iPhone 11 Pro kamera
Zdroj: Apple (Youtube)

Kameru chváli ďalší odborník z fachu

Kameru smartfónu doteraz pochválilo viacero expertov, a jedným z ďalších je aj režisér filmov Star Wars, Rian Johnson, ktorý napísal o kamere smartfónu, že je z kategórie “game changer” (pozn. redakcie: konkrétne narážal na širokouhlý objektív).

„…Zvyčajne považujem aktualizácie telefónnych kamier za malé a nie príliš vzrušujúce, ale tento širokouhlý objektív je skutočne výnimčným…“, napísal Rian na sociálnej sieti Twitter.

Krátke video, ktorého nie len presvedčilo o kvalite kamery, ale ho aj sám vytvoril prostredníctvom telefónu iPhone 11 Pro si môžete pozrieť nižšie.

Via GSMArena.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close