SpravodajstvoXiaomi

Redmi pripravuje ďalšiu generáciu dostupných prémiových smartfónov: Vieme, kedy príde!

Redmi K50 sa pomaly začína rysovať a nové smartfóny by mohli byť predstavené na prelome tohto roka. Pozrite sa, čo môžu priniesť.

Len nedávno sme vstúpili do tretieho kvartálu tohto roku a zdá sa, že spoločnosti už usilovne pracujú na ďalších prémiových smartfónoch. Vlajkové lode spoločností bývajú väčšinou predstavené začiatkom roka, no nepripravia sa zo dňa na deň. A preto vás v poslednej dobe môžeme napríklad informovať o špecifikáciách vlajkovej lode Mi 12 od Xiaomi, či najnovšie o Redmi K50, ktorý bude taktiež vlajkovým smartfónom pre budúci rok. Redmi si dá na smartfónoch záležať a potvrdzuje to i portál Xiaomiadictos.com, ktorý poukazuje na najnovšie leaky ohľadom smartfónov.

Redmi K50 v plnom prúde vývoja

I keď nám čínska spoločnosť zatiaľ nepredstavila základné modely z radu Redmi 10, vlajkové smartfóny pre budúci rok už majú i svoj očakávaný dátum predstavenia. Upozorňuje na to známy leaker Digital Chat Station. Ten vraví, že nové smartfóny s označením K50 budú predstavené ešte pred čínskym jarným festivalom. Ten začína 1.2.2022 a nové smartfóny by tak mohli byť predstavené koncom tohto roka, prípadne v januári 2022.

Čo môžeme od série očakávať

Vzhľadom k tomu, že mnohé nové technológie pre budúci rok už boli predstavené, vieme odhadnúť výbavu smartfónov z modelového radu Redmi K50. Ten bude zrejme pozostávať z minimálne dvoch modelov, pričom základný K50 doplní i jeho Pro verzia, prípadne i Pro+.

Podľa najnovších informácií by modely mali siahnuť po pripravovanom vlajkovom procesore od Qualcommu, ktorý dnes označujeme ako Snapdragon 895. Novinkami pre smartfóny by mala byť vyššia kapacita batérie oproti predchádzajúcej generácii, ešte lepšie snímače kamery, prípadne selfie kameru pod displejom.

Séria Redmi K, ktorá nie je dostupná na globálnom trhu, no predáva sa u nás pod krídlami Poco či Mi taktiež nikdy nepriniesla bezdrôtové nabíjanie. To by sa mohlo budúci rok zmeniť a dcérska spoločnosť Xiaomi siahnuť i po takejto vychytávke.

Kúpili ste si niekedy model z tejto série, ak áno tak ktoré? A aké špecifikácie očakávate u smartfónov pre budúci rok? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close