fbpx
SpravodajstvoXiaomi

Redmi X by mal byť novou vlajkovou loďou, ktorá bude patriť medzi dostupnejšie. Pravdepodobne bude mať „dieru“ v displeji

Niekoľko dní dozadu sme vám priniesli report o tom, že spoločnosť Redmi plánuje predstaviť novú vlajkovú loď, ktorú bude poháňať procesor Qualcomm Snapdragon 855. Informácie priniesol sám CEO spoločnosti Redmi, Lu Weibing, ktorý tiež hovoril o cene – má sa jednať o cenovo dostupný vlajkový smartfón. Na ďalšie informácie bol však skúpy.

Redmi X – vlajková loď, ktorá očarí nie len dizajnom, ale aj cenou

Najnovšie sa na internete objavilo niekoľko informácií, vrátane fotografie zariadenia Redmi X spolu s nákresom. Fotografia, vrátane nákresu odhaľuje prednú stranu zariadenia, ktorá by mala byť takmer kompletne pokrytá displejom s výnimkou „dier“, v ktorých nájdeme senzory.

Redmi X
Zdroj: XiaomiToday.it

Portál XiaomiToday ďalej píše, že predný panel zariadenia by mal dosiahnuť veľkosť 6,4“ a kapacita batérie by mala byť 4000mAh. A aby sme ešte nezabudli, zariadenia by malo byť predstavené už o pár dní, konkrétne 15. februára. Stáť by malo približne 370 dolárov.

Redmi X predstavenie
Zdroj: XiaomiToday.it

Zdroj: XiaomiToday.it

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close