HuaweiSpravodajstvoXiaomi

Pozrite si test kamier vlajkových lodí Huawei P30 a Xiaomi Mi 9. Kto je podľa Vás víťazom?

Nie tak dávno aktuálne druhý najväčší výrobca smartfónov na svete, spoločnosť Huawei, predstavila smartfón P30, ktorý sa zaradil na prvú priečku v testoch Dxomark. P30-tridsiatka získala v testoch celkovo 112 bodov. Spoločnosť Xiaomi, ktorá patrí medzi TOP 5 výrobcov smartfónov krátko pred Huaweivom predstavila tohtoročnú vlajkovú loď Xiaomi Mi 9, ktorá z pohľadu kvality fotografií patrí medzi najkvalitnejšie zariadenia na trhu. V Dxomark testoch smartfón získal 107 bodov, vďaka čomu sa zaradil na 5. priečku.

Test kamier: Huawei P30 Pro vs Xiaomi Mi 9

Najnovšie sa na Youtube kanály portálu Techtablets.com objavilo video, ktoré porovnáva kvalitu fotoaparátov v reálnom živote, a nie v laboratórnych podmienkach. Na úvod treba povedať, že oba fotoaparáty robia excelentné zábery, pričom každý zo smartfónov má navrch oproti konkurencii vo vybraných oblastiach. Celkovo zhodnotenie záberov však necháme na vás.

Pre zaujímavosť, smartfón Huawei P30 Pro aktuálne na Heureke stojí niečo málo pod 900€. Xiaomi Mi 9 sa zas predáva od 470€. Ktorý zo smartfónov by ste si vybrali Vy?

Zdroj: Youtube.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tip pre vás  Novo predstavené chytré hodinky Xiaomi Huami Amazfit Lite sa objavili v predaji
Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close