SpravodajstvoXiaomi

Pozrite si produktové fotografie Mi Band 4 náramku, ktorý má byť už zajtra oficiálne predstavený. Vyzerá dokonalo

Zajtrajší deň bude pre fanúšikov spoločnosti Xiaomi malým sviatkom. Má byť predstavených totiž viacero zariadení. Napríklad Xiaomi Mi 9T smartfón, nové Amazfit hodinky a ďalších 6 zariadení, medzi ktorými má byť aj Xiaomi Mi Band 4 fitnes náramok. V priebehu včerajšieho dňa, CEO spoločnosti Xiaomi zdieľal fotografiu Mi Band náramku vo viacerých farebných prevedeniach.

Najnovšie, hlava spoločnosti Poco, Alvin Tse (pozn. redakcie: spoločnosť Poco patrí pod konzorcium Xiaomi), zdieľal na sociálnej sieti status, v ktorom zverejnil niekoľko produktových fotografií fitnes náramku Xiaomi Mi Band 4 so slovami:

„Wow nový Mi Band 4 vyzerá oslnivo! Ďalšie funkcie budú oznámené zajtra na čínskom štarte!“

Ako sa Vám páči dizajn Mi Band 4 náramku? My musíme povedať, že po vzhliadnutí produktových fotografií sa nevieme dočkať zajtrajšieho dňa.

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close