SpravodajstvoXiaomi

Pozrite si produktové fotografie Mi Band 4 náramku, ktorý má byť už zajtra oficiálne predstavený. Vyzerá dokonalo

Zajtrajší deň bude pre fanúšikov spoločnosti Xiaomi malým sviatkom. Má byť predstavených totiž viacero zariadení. Napríklad Xiaomi Mi 9T smartfón, nové Amazfit hodinky a ďalších 6 zariadení, medzi ktorými má byť aj Xiaomi Mi Band 4 fitnes náramok. V priebehu včerajšieho dňa, CEO spoločnosti Xiaomi zdieľal fotografiu Mi Band náramku vo viacerých farebných prevedeniach.

Najnovšie, hlava spoločnosti Poco, Alvin Tse (pozn. redakcie: spoločnosť Poco patrí pod konzorcium Xiaomi), zdieľal na sociálnej sieti status, v ktorom zverejnil niekoľko produktových fotografií fitnes náramku Xiaomi Mi Band 4 so slovami:

„Wow nový Mi Band 4 vyzerá oslnivo! Ďalšie funkcie budú oznámené zajtra na čínskom štarte!“

Ako sa Vám páči dizajn Mi Band 4 náramku? My musíme povedať, že po vzhliadnutí produktových fotografií sa nevieme dočkať zajtrajšieho dňa.

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close