SpravodajstvoXiaomi

Pozrite sa ako bude vyzerať fitnes náramok Xiaomi Mi Band 4, ktorý bude predstavený už v najbližší utorok. PS: Poznáme aj cenu

12. jún, teda najbližší utorok. To je deň, kedy má spoločnosť Xiaomi predstaviť viacero nových produktov, medzi nimi má byť aj fitnes náramok Xiaomi mi Band 4.

Xiaomi Mi Band 4

O fitnes náramku Mi Band 4 sa popísalo toho veľa. Posledné správy hovoria o tom, že náramok príde s farebným displejom, väčšou batériou, či podporou hlasového asistenta XiaoAI (pozn. redakcie: hlasový asistent bude dostupný pravdepodobne len v domovskej Číne). Aby sme nezabudli, Mi Band 4 náramok bude dostupný v dvoch verziách s/bez NFC čipu.

Poznáme cenu

Doteraz sa hovorilo, že Xiaomi Mi Band 4 bude stáť približne 30€, v prípade NFC verzie si za neho záujemcovia priplatia raz toľko. Najnovšie sa v rámci platformy Aliexpress.com objavil náramok v predpredaji. Prví predajcovia ho ponúkajú s cenovkou začínajúcou na úrovni 38,99 $ / 35€.

Xiaomi Mi Band 4 cena
Zdroj: VoSveteIt.sk / Aliexpres.com

CEO Xiaomi zdieľal viacero informácií o Mi Band 4 náramku

CEO spoločnosti Xiaomi, Lei Jun, prostredníctvom sociálnej siete Wiebo zdieľal viacero informácií o chystanom náramku Mi Band 4. Podľa statusu veľkosť displeja novej generácie Mi Band náramku narástie o 39,9%, zároveň displej bude schopný zobraziť viac ako 16 000 farieb. V statuse zároveň zdieľal poster, ktorý odhalil vzhľad hodiniek vo viacerých farebných prevedeniach.

Zdroj: VoSveteIt.sk / Weibo.com (Lei Jun)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close