SpravodajstvoZariadenia

Pozrite sa na Huawei P30 zo všetkých strán. Podľa všetkého sa bude jednať o jeden z najzaujímavejších smartfónov tohto roku

Rok 2018 je za nami a pre spoločnosť Huawei bol veľmi úspešným. Dôkazom toho sú finančné výsledky spoločnosti, ktoré prekvapili nejdeného odborníka. Pred nami je však celý rok 2019 a ak spoločnosť chce uspieť tak musí priniesť ďalšie zaujímavé zariadenia. Jedným z nich by mohol byť aj smartfón Huawei P30, ktorý podľa uniknutých informácií by mohol byť jedným zo zaujímavejších zariadení tohto roka.

Podarí sa spoločnosti so zariadením Huawei P30 uspieť?

Podľa najnovších informácií, ktoré sa dostali na povrch smartfón Huawei P30 by mal prísť s vlastným procesorom Kirin 980, ktorý bude doplňovať 6GB/8GB RAM spolu so 128GB/256GB úložným priestorom. Zariadenie by malo zároveň ponúknuť veľký 6,0“ displej s rozlíšením 2340 x 1090 bodov (430ppi). Malo by sa jednať o OLED panel. V hornej časti displeja nájdeme ešte 24MP selfie kameru.

Huawei P30 displej
Zdroj: Youtube (91mobiles)

Zadná strana zariadenia by mala ponúknuť tri kamery s rozlíšením 40MP + 20MP + 5MP spolu s duálnym LED svetlom. Smartfón by mala napájať batéria s kapacitou 4000mAh. Nemala by chýbať ani podpora rýchleho nabíjania, ktorá sa pomaly, ale isto stáva štandardom vo všetkých kategóriách. Smartfónn však nebude pre každého, mal by stáť totiž niečo málo pod 800€.

Očakávaný termín predstavenia je koniec marca počas MWC 2019.

Zdroj: Gizchina.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close