APLIKÁCIE A HRYNávodySpravodajstvo

Pozrite sa, ako môžete sťahovať Youtube videá do svojho smartfónu

New Pipe je aplikácia, pomocou ktorej môžete sťahovať videá zo serverov Youtube

V priebehu včerajšieho dňa sme Vám priniesli návod, ako je možné prehrávať hudbu a videá zo serverov Youtube na pozadí smartfónu. Využili sme na to aplikáciu New Pipe, ktorú bohužiaľ nenájdete v obchode Google Play, ale na serveroch alternatívnych obchodov  s aplikáciami (napríklad v  apkmirror.com), prípadne ju môžete stiahnuť priamo zo stránok vývojárov.

Sťahujte videá z Youtube do svojho smartfónu

Dnes by sme radi poukázali na ďalšiu šikovnú funkciu tejto aplikácie. Okrem prehrávania videí na pozadí totiž umožňuje aj sťahovanie videí do  smartfónu, ktoré si môžete neskôr pozrieť aj bez prístupu k internetu. Ako prvé musíte aplikácii udeliť oprávnenia, aby mohla pristupovať k pamäti telefónu. Urobíte tak pomocou cesty Nastavenia (smartfónu) >  Aplikácie  > Spravovať aplikácie > vyhľadajte New Pipe > Povolenia aplikácie > Povoľte prístup aplikácii k úložisku.

Ako stahovat Youtube videa do smartfonu
Zdroj: Vosveteit.sk

Následne celý proces sťahovania je veľmi jednoduchým. V rámci aplikácie vyhľadajte video, ktoré chcete stiahnuť do Vášho smartfónu. Po tom kliknite na ikonku sťahovania / prevziať (podčiarknutá šípka, ktorá smeruje na dol).

Po tom Vám vyskočí ponuka, v rámci ktorej budete môcť prevziať súbor. Na výber budete mať buď celé video, alebo len zvuk.

Ako stahovat videa z Youtube_3
Zdroj: Vosveteit.sk

Hotovo. Následne stiahnutý súbor nájdete uložený vo Vašom smartfóne. Zároveň by sme Vám dali do pozornosti ešte  nastavenia smartfónu, konkrétne sekciu Preberanie, v rámci ktorej si môžete prispôsobiť cestu, kde sa Vám budú ukladať takto stiahnuté súbory.

Ako stahovat videa z youtube_navod
Zdroj: Vosveteit.sk

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close