SpravodajstvoZariadenia

Pozrite sa ako funguje vysúvacia kamera zariadenia OnePlus 7 Pro

Len pár dni dozadu spoločnosť OnePlus predstavila tohto ročnú vlajkovú loď OnePlus 7 Pro, ktorá zaujala mnohých nadšencov mobilných telefónov. Dôvody prečo určite netreba hľadať – Qualcomm Snapdragon 855, podpora technológie Warp Cahrge 30, 3-trojitá zadná kamera, predná Pop-up kamera, 12GB RAM a podobne.

Pozrite si ako funguje predná Pop-up kamera

Na serveroch Youtube sa objavilo video od známeho crash testera JerryRigEverything, ktorý je na našom portáli varený pečený. Tentokrát si zobral na mušku už spomínané zariadenie, ktoré však „nedorazil“ ako sme u neho zvyknutí, ale rozhodol sa pozrieť na „vnútornosti“ telefónu, a zároveň sa bližšie pozrel na mechanizmus vysúvacej kamery (od 3:10). Čerešničkou na torte je, že zadný kryt, ktorý bol pôvodne modrý premenil na priesvitný.

Mimochodom, výrobca smartfónu udáva, že mechanizmus vysúvania kamery by mal vydržať 300 000 vysunutí. Čo predstavuje 150 selfie-fotografií každý deň po dobu 5,5 roka.

Zdroj: Youtube.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close