Pracovné ponuky
SpravodajstvoWindows

Poznáme predpokladaný termín začatia distribúcie ďalšej veľkej aktualizácie pre Windows 10

Zac Bowden prišiel s informáciami hovoriacimi o dostupnosti ďalšej veľkej aktualizácie Windows 10 November 2019 Update pre Windows 10 počítače.

Necelý týždeň dozadu spoločnosť Microsoft oficiálne ohlásila, že už čoskoro vypustí do obehu ďalšiu veľkú aktualizáciu pre počítače s Windowsom 10. Reč bola konkrétne o  aktualizácii „Windows 10 November 2019 Update“, ktorá nesie kódové označenie „19H2“.

Aktualizácia bude dostupná už v  prvej polovici novembra

Šéfradaktor portálu Windows Central prišiel s informáciami hovoriacimi o dostupnosti novembrovej aktualizácie. Podľa jeho informácií, ktoré sa mal dozvedieť priamo od zamestnancov spoločnosti pracujúcich v rámci Windows DEV tímu (pozn. redakcie: vývojového tímu Windowsu 10) by mal Microsoft  začať s  postupným uvoľňovaním aktualizácie od 12. novembra, teda o necelé 3 týždne.

V tom istom týždni sa tiež očakáva, že spoločnosť Microsoft vydá prvú verziu Windowsu „20H2 Build“ (pozn. redakcie: ďalšia aktualizácie pre počítače s Windowsom 10, ktorá má byť dostupná pre testerov) , kódovo označenú ako „Mangán“, pre Windows Insiderov v okruhu Skip Ahead.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Aktualizacia update Windows 10

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close