SpravodajstvoXiaomi

Odhalený niekoľko dní pred predstavením: Pozrite sa na oficiálny dizajn Mi MIX 4 medzi prvými!

Mi MIX 4 bol zachytený na prvej reálnej snímke a odhaľuje elegantný smartfón s veľkou kamerou. Pozrite sa na tieto snímky medzi prvými.

Už len pár dní ostáva do oficiálneho predstavenia modelu Mi MIX 4, ktorý bude vlajkovým smartfónom spoločnosti Xiaomi. Okrem iného bude na trhu predstavený i ako prvý smartfón so selfie kamerou ukrytou pod displejom a vrcholným čipsetom Snapdragon 888+. I keď už poznáme takmer všetku výbavu smartfónu, stále je tu otázka, ako bude model vyzerať. Vďaka portálu Xiaomiadictos.com sa však teraz môžeme pozrieť na úplne prvé reálne snímky modelu na plagáte, ktoré odhaľujú kompletný vzhľad smartfónu. Čo poviete, páči sa vám?

Mi MIX 4 sa objavil na plagáte

Dizajn modelu Mi MIX 4 bol doteraz záhadou. Možno i preto, že sa špekulovalo o viacerých súčastiach smartfónu, akou je napríklad sekundárny displej po vzore vrcholného Mi 11 Ultra. Vďaka tejto snímke smartfónu odhalenej na plagáte v Číne však vieme povedať, že žiadny sekundárny displej na smartfóne nenájdeme. Model však bude elegantný a dizajnom spadajúci do prémiovej triedy smartfónov.

Mi MIX 4 snímka na plagáte
Zdroj: Xiaomiadictos.com

Najnovší Mi MIX 4 príde s modulom pre kameru docela podobným, ako poznáme už z modelov zo série Mi 11. Okrem neho však vidíme i elegantný chrbát smartfónu, ktorý bude s najväčšou pravdepodobnosťou opäť keramický, čím sa séria Mi MIX pred niekoľkými rokmi preslávila.

Výbava bude odpovedajúca vlajkovej lodi

Čo sa týka výbavy, spomínali sme už napríklad vlajkový čipset Snapdragon 888+, ktorý má zažiť svoju premiéru práve v tomto smartfóne. Mi MIX 4 bude výnimočný i pre selfie kameru pod displejom. Výnimočná však bude i zadná kamera, kedy by sme prvýkrát mohli vidieť i neskutočný 200mpx snímač v praxi.

Predstavenie tohto smartfónu prebehne už 10.8.2021, teda najbližší utorok. Čo nás však mrzí je prítomnosť modelu zatiaľ len na pôde Číny. Globálna verzia zariadenia teda ešte nie je na pláne a ak ste premýšľali nad kúpou takéhoto špičkového smartfónu, nateraz vám ostane len možnosť kúpy zariadenia z Číny.

Páči sa vám dizajn pripravovaného špičkového modelu spoločnosti? Alebo ste očakávali niečo iné? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close