Pracovné ponuky
SpravodajstvoXiaomi

Nový Xiaomi Mi Note 10 by mohol byť predstavený už koncom októbra

Spoločnosť Xiaomi pravdepodobne obnoví výrobu smartfónov z produktovej línie Mi Note. Známy tispter hovorí, že Mi Note 10 bude predstavený už o pár dní.

S prvými zariadení z produktovej línie Mi Note od Xiaomi sme sa mohli stretnúť v januári 2015. Odvtedy spoločnosť predstavila už len 2 modely, konkrétne Mi Note 2 a Mi Note 3, ktorý bol posledným oficiálne predstaveným smartfónom z tejto produktovej línie. Od roku 2017 sa po zariadenia Note “zľahla” Zem. V júni tohto roka CEO spoločnosti Lei Jun zároveň povedal, že smartfónom z produktovej línie Mi Note a Mi Max je koniec. Podľa všetkého však tomu nemusí byť úplne tak.

Predsa len sa dočkáme smartfónu z produktovej línie Mi Note?

Známy portál Gizmochina.com prišiel so správou, v ktorej sa odvoláva na jedného z najspoľahlivejších tipsterov, ktorý si hovorí “Ice Universe”, že Xiaomi plánuje obnoviť výrobu zariadení Mi Note. Malo by sa tak stať dokonca v  priebehu následujúcich týždňov. Ice Universe hovorí, že spoločnosť Xiaomi predstaví zariadenie Mi Note 10 ku koncu októbra.

Známy tipster bohužiaľ však neodhalil žiadne bližšie špecifikácie zariadenia. Ak bude však zariadenie skutočne predstavené, tak bez pochyby ako tomu bolo u svojich predchodcoch, bude patriť ku kategórii high-end smartfónov.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close