fbpx
HuaweiSpravodajstvo

Nadstavba EMUI 9.1 je na ceste na desiatky zariadení od Huaweiu. Tieto smartfóny ju dostanú

Čínsky výrobca smartfónov, spoločnosť Huawei, ktorá patrí medzi najväčších a zároveň najpopulárnejších výrobcov telefónov, a to nie len v ďalekej Číne, ale aj u nás, hlási dostupnosť nadstavby MIUI 9.1 pre 49 zariadení. Na dostupnosť aktualizácie poukázal portál Gizchina.com.

Huawei aktualizuje tieto zariadenia

Spoločnosť Huawei uverejnila zoznam smartfónov, ktorý obsahuje celkovo 49 zariadení, ktoré dostanú update na najnovšiu verziu EMUI 9.1. V zozname nájdeme ako vlajkové lode spoločnosti, tak aj staršie zariadenia, vrátane telefónov z produktovej línie Huawei Honor.

Huawei EMUI 9.1
Zdroj: via Gizchina.com

(Huawei Mate 10 series, Mate 9 series, P20 series, P10 series, Nova 4, Nova 3, Nova 3i, Honor 8A, Honor 8X, Nova 2s, Honor 7, Honor 10, Honor V10, MediaPad M5 Lite (10.1 inches), MediaPad M5 Lite (8.0 inches), MediaPad M5 (10.3 inches), Honor Tab 5 a niekoľko ďalších tabletov ako Huawei Nova 4e, Nova 3e, Enjoy 9 Plus, Enjoy 8 Plus, Enjoy Max, Enjoy 9s, Enjoy 7s, Enjoy 9e, Honor 9 Lite, Honor 8X Max, Honor 20i, Honor 9i a Honor Play)

Spoločnosť Huawei zatiaľ nekonkretizovala presný termín dostupnosti, ale možno očakávať, že update bude postupne uvoľňovaní od vlajkových lodí až po zariadenia z najnižšej kategórie. Aktuálne podľa dostupných informácií update je dostupný zariadenia z produktovej línie Mate 20, a čoskoro by mal byť uvoľnený aj pre ďalšie telefóny.

Zdroj: Gizchina.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close