ANDROIDSpravodajstvo

Mód Obraz v obraze mieri do prehliadača Google Chrome na telefónoch s Androidom

Funkcia Obraz v obraze mieri aj na smartfóny s operačným systémom Android do prehliadača Google Chrome. Zatiaľ sa objavila vo verzii Chrome Canary.

Mód Obraz-v-obraze je už dostupný v rámci prehliadača Google Chrome na desktope, vrátane niekoľkých aplikácií na smartfónoch s operačným systémom Android (napr. Youtube, VCL Player,…).

Najnovšie, portál Gizchina.com prišiel s reportom, že mód Obraz v obraze mieri aj do prehliadača Chrome na smartfónoch s Androidom. Aktuálne je funkcia dostupná v rámci verzia prehliadača Google Chrome Canary.

Chrome Canary (nestabilný)
Chrome Canary (nestabilný)
Developer: Google LLC
Price: Free

Aktivujte si mód už dnes

Mód aktivujete vo vývojárskom rozhraní potom ako do stavového riadku prehliadača napíšete: „chrome://flags“. Následne vyhľadajte „Picture-in-Picture Web API for Android“ a zvolíte možnosť Enabled / Zapnutý. Následne bude mód aktívny vo vašom prehliadači Google Chrome Canary.

Zdroj: VoSveteIT.sk

Mimochodom, mód Picture-in-picture nie je jedinou novinkou, ktorá by sa mala čoskoro objaviť v komerčnej verzii prehliadača Chrome. Google aktuálne pracuje aj na lepšej možnosti prepojenia smartfónov a počítačov prostredníctvom prehliadača. Napríklad, bude možné telefonovať z desktopu, zdieľať čísla a texty ako aj heslá WiFi a podobne.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close