SpravodajstvoXiaomi

MIUI 11: Pozrite si veľký únik fotografií pripravovaného rozhrania pre Xiaomi telefóny

Z uzavretého BETA testovania MIUI 11 sa dostali von fotografie takmer kompletného rozhrania.Takto by malo vyzerať nové rozhranie v Xiaomi telefónov.

MIUI nadstavba od Xiaomi bezpochyby patrí medzi tie obľúbenejšie. Dôvodom prečo tak je, je intuitívne rozhranie a množstvo dodatočných funkcionalít, ktoré by sme v samotnom Androide len ťažko našli. Aktuálne Xiaomi drží pravideľnými aktualizáciami pri živote nadstavbu MIUI 10, tá by však mala byť už čoskoro nahradená novou verziou. Hovorí sa, že bude predstavená spolu so smartfónom Xiaomi Mi Mix 4, ktorého predstavenie by sa malo konať koncom tohto mesiaca.

Pozrite si nový vzhľad nadstavby MIUI 11

Portál Gzichina.com prišiel s veľkým únikom fotografií rozhrania pripravovanej verzie nadstavby MIUI 11, ktoré pochádzajú z uzavretého BETA testovania nadstavby. Ako môžete vidieť, tak Xiaomi z pohľadu dizajnu zapracovalo na kompletne novom vzhľade ikon, vrátane Nastavení a vybraných aplikácií. V rámci fotografií je zároveň vidieť aj niekoľko funkčných vylepšení, napríklad implementáciu zdieľania súborov naprieč viacerými zariadeniami, rýchle odpovede (v notifikačnej lište), ako aj nový mód funkcie Always-on-Display.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close