SpravodajstvoXiaomi

Poznáme dátum predstavenia nadstavby MIUI 11 a nového Xiaomi Mi MIX 4

Po boku novej nadstavby a vlajkovej lode bude predstavený ďalší smartfón zo série Mi 9

Oficiálne predstavenie novej vlajkovej lode Xiaomi Mi MIX 4, ako aj úplne novej nadstavby MIUI 11, ktorá je založená na najnovšom operačnom systéme Android 10, je údajne za rohom. Najnovšie správy pochádzajúce z ruského portálu Xiaomishka naznačujú, že veľká prezentácia noviniek by sa mohla uskutočniť už koncom septembra.

Veľká prezentácia noviniek

Ruský portál, odvolávajúci sa na čínske zdroje uvádza, že očakávaná novinka Xiaomi Mi MIX 4 bude predstavená už 24. septembra, v čínskom meste Shanghai. Portál ale jedným dychom dodáva, že po boku nového vlajkonosiča bude predstavená nová nadstavba MIUI 11, ako aj úplne nový Xiaomi Mi 9S, označovaný aj ako Mi 9 5G, ktorý bude vybavený 5G modemom.

xiaomi mi mix 4
Zdroj: Weibo

Posunutie dátumu predstavenia

Portál Xiaomishka zároveň zverejnil aj celkom detailné informácie o tom, prečo sa Xiaomi rozhodlo práve pre tento dátum. Predošlé zdroje totižto očakávali o čosi skorší dátum predstavenia, no Xiaomi v tomto prípade zvolilo lepšiu alternatívu. Pôvodný dátum sa mal pohybovať niekedy v okolí 3. septembrového týždňa, no práve v tomto období bude predstavená nová séria Mate 30 od spoločnosti Huawei. Dátum 19. septembra si tak mohlo Xiaomi okamžite vymazať z kalendára, pričom vždy treba pridať pár dní pred a pár dní po predstavení, keďže mediálne ohlasy na novú vlajkovú sériu od Huawei by vlajkonosiča Mi MIX 4 určite prevalcovali.

Zaujímajú ťa bližšie detaily o pripravovanom smartfóne Xiaomi Mi MIX 4? Všetky doteraz odhalené informácie nájdeš na našom webe.

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close