SpravodajstvoXiaomi

Mi Band 6: Xiaomi hovorí o hlavnom dôvode, prečo sa oplatí prechod na tento náramok! Súhlasíte?

Xiaomi prezradilo hlavný dôvod, prečo sa oplatí spraviť upgrade na nový Mi Band 6.

Koncom marca tohto roka spoločnosť Xiaomi uviedla počas konferencie  Xiaomi Mega Launch na trh fitness náramok Mi Band 6. Ten zožal veľký úspech, hoci mnoho funkcií, o ktorých sa dlhšie špekulovalo, neboli v novom náramku prítomnými. Ale aj napriek tomu, náramok ako taký, priniesol viacero inovácií v porovnaní s Mi Band 5.

Xiaomi: Toto je hlavný dôvod, prečo prejsť na nový Mi Band 6!

Xiaomi prostredníctvom svojho YouTube kanálu publikovalo video, v ktorom hovorí o hlavných dôvodoch, prečo sa oplatí prejsť na nový náramok.

Možno už asi ako tušíte, tak Xiaomi vyzdvihuje hlavne novú obrazovku, ktorá v porovnaní s predošlou generáciou náramku poriadne podrástla, pričom si zachovala svoju fyzickú veľkosť. Xiaomi sa totiž podarilo vtesnať do rovnakého tela obrazovku o veľkosti 1,56“. Inými slovami, displej je v porovnaní s Mi Band 5 o približne polovicu väčším. Samozrejme, rovnako ide o AMOLED panel, ako tomu bolo v prípade predošlej generácie. Obrazovka v konečnom dôsledku prakticky zaberá celú prednú časť zariadenia. Zároveň  podporuje svietivosť na úrovni do 450 nitov.

Za pripomenutie rovnako stojí povedať, že batéria zariadenia ponúka dostatok šťavy na výdrž 14-dní. Náramok zároveň je schopným automaticky detegovať 6-športových režimov, pričom ich celkovo podporuje až 30. Samozrejmosťou je aj ovládanie hudby, meranie srdcového tepu, monitorovanie PAI a podobne. Novinkou však je prítomnosť snímača, ktorý je schopný merať saturáciu kyslíka v krvi.

Rozmýšľate nad Mi Band 6 náramkom? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie, čo je pre vás „hlavným lákadlom“, ktorý hovorí  prospech najnovšej generácie Mi Band náramku.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close